Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    No niestety, magiczne zabawki trzeba kupować na zapas
    Jak znajdziesz model to wrzuć, poszperamy.

    Może jest naprawialny? Przy takim problemie, warto zapłacić za naprawę jak za nowy...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #12

    Domyślnie

    Tamten aparat był kupiony z 10 lat temu. W zasadzie trafił sie taki fartem, bo nikt go specjalnie nie wybierał, nie wyszperywał. Ot, okazało się, że robi robotę. I wtedy nikt nie przewidywał, że po pierwsze, będzie działał tyle lat, a dwa, że będzie taki problem z substytutem. Wtedy też i firma była sporo mniejsza, przez co nie myśleliśmy o jakichś dedykowanych rozwiązaniach...
    Ten telefon ciągle działa, tylko jest problem z mikrofonem, głośnikiem, obudowa jest tak wyślizgana, wytarta, że pojawiły sie na całej powierzchni małe pęknięcia, nie wiadomo, kiedy rozleci się na kawałki. Na klawiaturze już nie ma praktycznie napisów, same klawisze trzeba wduszać na siłę, nie zawsze kontaktują. Był już czyszczony, przemywany, wiele to nie dało. Po prostu gumy już są wypracowane. Jakiś czas temu udało mi się dobrać baterię, kupiłem kilka na zapas, ale też te zamienniki nie trzymają za długo. Aparat się zużył i tyle. Teraz sobie przypomniałem, że ten, którego kiedyś tam znalazłem, był uszkodzony. Myślałem, żeby go na dawcę organów chociaż wziąć, ale nie było wiadomo, co w nim jest uwalone, więc zrezygnowałem. Nie wiem, czy taki zabytek da się jeszcze naprawić, zregenerować. Wątpię, żeby były dostępne części do niego.

    Teraz coraz bardziej się jednak skłaniam ku rozwiązaniu z przekierowaniem na komórkę. Dostanę jakiś abonament za kilkadziesiąt złotych bez limitu do wszystkich, więc za wychodzące nie będę płacił poza abonamentem. A koszty przekierowań wejdą w kwotę, którą teraz płacę za wychodzące. Wiec mniej więcej powinno na jedno wyjść. Jeszcze sprawdzę, jakie mam stawki na komórki. Też poszperam po mailach, może gdzieś tam się przewinie model tego telefonu, bo pamiętam, że korespondowałem ze sprzedającym, żeby dowiedzieć się czegoś o usterce.

    BTW, dziwi mnie, że nie ma na rynku telefonów przenośnych do zastosowań w trudnych warunkach...

  3. #13

    Domyślnie

    Mam u siebie w firmie aparat Gigaset A130 http://www.4ip.pl/pl/p/Gigaset-A130/849 i sprawuje się dość dobrze. Hala ma 9tyś m2 i zasięg jest dość dobry. W regałach jakość połączeń spada ale słychać że ktoś dzwoni i wtedy użytkownik może się przemieścić bliżej bazy. Na wolnej przestrzeni (baza jest za ścianą z płyty kartonowo-gipsowej) tel spokojnie sięga na 40-50m, spadek jest widoczny po wejściu w aleje metalowych regałów zastawionych paletami.

  4. #14

    Domyślnie

    MOTOROLA O 201
    MOTOROLA O 211

    chwala sie duzym zasiegiem

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •