Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    StudioFotoOG
    Gość

    Domyślnie Tusze do Epsona 3880, jakie opcje?

    Witam,

    Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem epsona sp 3880. Powoli zaczyna mi się kończyć oryginalny tusz.
    Pytanie, jakie są opinie na temat zamienników. Np na stronie tusze.info można kupić Atrament INK-MATE PIGMENT do epsona 3880. Co sądzicie na ten temat ? czy ktoś wypróbował te tusze, jak się sprawdzają ?
    Czy po zainstalowaniu kartridży z alternatywnym tuszem będe musiał kalibrować drukarkę ?

    Prosze forumowiczów o fachową porade i zdanie w tym temacie.
    Z góry dziekuje.

    Pzdr
    oG

  2. #2

    Domyślnie

    Sprzedaję tusze do Epsona dla modeli od 4800 w górę i szczerze odradzam zakup zamienników.

    Zależy oczywiście od jakości zamiennika, ale spotkałem się z opiniami klientów o bądź to wadliwym działaniu np. sygnalizowaniu braku atramentu, a po drodze jest jeszcze zasychanie czy też utrzymanie kolorystyki.

    Ja sprzedaję dla firm, które wykorzystują te drukarki bądź to do wydruków próbnych, bądź jako alternatywa dla
    klisz graficznych. Więc wymagania są dość duże i nikt nie bawi się w eksperymenty.

    Jeżeli już zakupiłeś Epsona i atramenty nie skończyły Ci się wszystkie w jednym czasie, to chyba warto zainwestować w oryginał - co jakiś czas w ten, który się skończył.

    Ze swojej strony mogę Ci polecić http://www.for-ever.com.pl/ . Sprzedają oryginały. Ja też tam kupuję, tylko jako dealer.

  3. #3
    StudioFotoOG
    Gość

    Domyślnie

    Witaj,

    Serdeczne dzieki za odpowiedz.

    Osobiście spotkalem sie z dobrymi opiniami na temat zamienników z tusze.info, podobno solution tez są okej.
    Poczytam jeszcze i popytam uzytkowników 3880...

    Tak jak mówisz , i tak nie kupujemy 9 tuszy jednorazowo, tylko pojedynczo ten, który akurat się skonczytł. Nie mniej jednak cena za tusze epsona jest kosmiczna

    Pozdrawiam

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Wygwizdów-IRL
    Posty
    165

    Domyślnie

    Inkrepublic IRK4-nano albo Inkjetmall ConeColor Pro K3 Vivid
    PS. Z mojego doświadczenia wnoszę że IRK4-nano niekoniecznie wymagają profilowania
    Ostatnio edytowane przez digger-gp ; 08-05-2015 o 18:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •