Potrzebuję dobrej i nowej lampy do Nikona D5200 z i-TTL oraz diodą wspomagającą AF w cenie max. 900 zł. Lampy potrzebuję w miarę uniwersalnej, więc trudno mi podać jej główne przeznaczenie. Najbardziej spodobała mi się lampa Voeloon V760.

1. Pytanie pierwsze, to czy po zamontowaniu tej lampy na sankach D5200 będę mógł wykonywać zdjęcia z krótkimi czasami naświetlania HSS?

2. W jaki sposób mogę wyzwolić błysk tej lampy (Voeloon V760) zdjętej z sanek D5200 w sposób bezprzewodowy z przeniesieniem i-TTL? Chodzi o tryb, w którym zdjęta z sanek lampa jest jedyną lampą, którą chcę wyzwolić. Czy muszę w takim przypadku dokupić jakiś sterownik, itp.?

3. Jestem posiadaczem lampy Yongnuo YN-560-III (bez TTL z wbudowanym odbiornikiem wyzwalaczy RF-603) oraz samego wyzwalacza RF-603. Chciałbym, aby od teraz ta lampa (YN-560-III) służyła mi do oświetlania tła. Co muszę zrobić/dokupić, aby wyzwolić obie lampy w sposób bezprzewodowy i radiowy?

4. Może zamiast Voeloon V760 lepiej wziąć np. Yongnuo YN-568EX skoro mam już jedną lampę Yongnuo? Bardziej jednak podoba mi się ta Voeloon V760 - wydaje się być lepsza.