Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frostic Zobacz posta
    Olo, zgadzam sie z Tobą że poziom merytoryczny watku do wysoce naukowych nie należy ale muszę dodać, że Ty miałeś chyba jednak sporo szczęścia.... Może jakiś mniej agresywny grzybek Ci sie trafił
    Co nie przeszkodziło koledze Olo wyrazić kategoryczną i jedynie słuszną opinię: grzyb nie zabija obiektywow i jest w pelni do zniwelowania
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  2. #42

    Domyślnie

    frostic
    taka informacja jakt twoja powinna padac na kazdym kroku tego watka, tak by potencjalny, zadzumiony wiedzial ze ma jeszcze szanse.

    wigi
    jak zauwazyles napisalem kategorycznie - z premedytacja zreszta - skoro wiekszosc pisze bzdury, ze kazde szklo z grzybem do gazu to moj jeden glos "ratujmy wszystkich zagrzybionych" nie jest rownowazny. ma natomiast szanse wzbudzic na nowo dyskusje by wyjasnic slowami chocby frostica. UDALO SIE!

    wchodzac na forum szukamy pomocy i informacji ( jak nawet ci niezarejestrowani). pamietajcie ze forum jest dosc dobrze pozycjonowane. googlujac pytania dosc czesto wchodzi forum w pierwszej stronie. podajac tak niemerytoryczne informacje jak w tym watku wprowadza sie raczej dezinformacje.

    mysle ze dobrze by bylo gdyby wypowiadali sie w watkach ludzie ktorzy maja cos do powiedzenia a nie zaslyszeli, przeczytali czy " o ile wiedza". brak tu bylo przykladow z zycia. brak bylo opinii serwisow, brak wiedzy, za to nie brakowalo wpisow na odwal - byle zaistniec jako spec. moim zdaniem tak sie nie robi.

    ciesze sie ze forma swojego wpisu udalo mi sie powtornie rozpoczac dyskusje. licze ze tym razem pojawia sie wpisy ludzi ktorzy grzyba przeszli, leczacych grzyba i tych ktorzy rzeczywiscie wiedze maja, albo sa po przejsciach ale nie " jedynie slyszeli ze...."

    pozdrowienia
    olo
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #43

    Domyślnie

    Co to jest, na samym środku obiektywu pod dolnym szkłem, od wewnątrz???

    Moja prywatna strona: http://shox.pl

  4. #44

  5. #45

    Domyślnie

    Podbijam wątek sprzed dwóch lat. Świadomie kupiłem od uczciwego Anglika Tamrona 200/3.5 starszy model z małym grzybkiem (za śmieszną cenę, w zasadzie paczki).
    Obiektyw stary, metalowy, nie projektowany przez księgowych, i tylko 4 soczewki (nie brałbym zooooma na 17 soczewek). demontaż - miód, montaż bez możliwości rozjustowania.
    Grzybek jest przeszłością, ciesze się plastyką.
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •