Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11

    Domyślnie

    Z zapalniczki na pewno idzie więcej niz 2A. Bezpiecznik jest na 16A jeśli dobrze pamietam. Ja mam ładowarkę od Tomtoma i ładuje rownocześnie nawigacje TT i iPad3 z wtyczki 2.1A (ładuje podczas używania) a do tylnego złącza zapalniczki podłączony jest prrzetwoenik Dc/ac i do niego podłączony tablet syna.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  2. #12

    Domyślnie

    No cóż, Sony Xperia Z Ultra podłączony do takiego gniazda szybciej się rozładowywał niż ładował.
    Może to od auta zależy..
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #13

    Domyślnie

    Sprawdź na innej mocnej ladowarce. Mój note 2 tez ma dość spore wymogi co do ładowarek i z doświadczenia wiem, że byle jaki kabel nie puści więcej niż 1A co nie wystarcza w lepszych telefonach.

  4. #14

    Domyślnie

    W sensie, że kabel a nie ładowarka mogą być problemem?
    Kurcze, no tego to się nie spodziewałem prawdę mówiąc, chociaż jestem prawie pewny, że używam teraz tego samego kabla a tylko gniazdko zmieniłem
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  5. #15

    Domyślnie

    A jaka masz ładowarkę? Na pewno daje 2,1A na wyjściu? Niewiele ładowarek ma prąd wyjścia ponad 2A, większość nie dochodzi do 1A.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  6. #16

    Domyślnie

    No ta pierwsza to było po prostu gniazdo USB w aucie, ta druga ('nowa') ma napisane 3.1A firmy nie pamiętam
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  7. #17

    Domyślnie

    Pany. W zapalniczce jest 12V a do zasilania ruterów potrzeba tyle ile jest napisane na zasilaczu od 5 do 12V. Dodatkowo określony jest prąd w granicach 1 do nawet 3A. Kable tu są najmniej ważne choć też trzeba uważać. Bardzo ważna jest ładowarka bo kiepskie mimo z3 mają napisane ze dają 2A to nie są w stanie wyrobić. Natomiast z usb w aucie można pobrać przeważnie 0,5A do max 1A. Zapalniczka jest zabezpieczona bezpiecznikiem 10 do 16A.
    D600 , N50/1,4 , , To16-28/2,8 , N24-70/2,8 , N28-300 , S70-200/2,8 , N70-300, S150-500 , itd...

    Ludzie marzą o Aniołach, ja miałem jednego Krabbika w ramionach...

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    No ta pierwsza to było po prostu gniazdo USB w aucie, ta druga ('nowa') ma napisane 3.1A firmy nie pamiętam

    Ładowarek z 3A na wyjściu nie widziałem, ale jesli tyle ma to nie powinieneś mieć problemow z ładowaniem telefonu. Moze to była taka z kilkoma wyjściami? Wtedy podają sumę prądów wyjściowych, zeby wywrzeć wrażenie.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  9. #19

    Domyślnie

    Proszę tu 4A https://www.google.pl/url?sa=t&sourc...S7_KDsrIfG_x8A
    Oczywiście 2x2.1A a nie na raz 4.2
    D600 , N50/1,4 , , To16-28/2,8 , N24-70/2,8 , N28-300 , S70-200/2,8 , N70-300, S150-500 , itd...

    Ludzie marzą o Aniołach, ja miałem jednego Krabbika w ramionach...

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    W sensie, że kabel a nie ładowarka mogą być problemem?
    Kurcze, no tego to się nie spodziewałem prawdę mówiąc, chociaż jestem prawie pewny, że używam teraz tego samego kabla a tylko gniazdko zmieniłem
    Serio ma duże znaczenie głupi kabel.
    Prosty przykład : oryginalna ładowarka HTC do samochodu ma na wyjściu 1A. Podpinając sam kabel od niej do wtyczki od Samsunga dającej 2A telefon ładuje się tylko 1.2A. Zresztą widać po grubości kabla, że jakaś różnica musi być
    Badziewna ładowarka samochodowa 2A bodaj bluestar ma kabel na którym mógłbym się powiesić a w gratisie pięknie zakłóca pracę radia... Nigdy więcej zamienników takich drobiazgów.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •