Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 91

Wątek: EOS 1Ds Mark II

  1. #11

    Domyślnie

    ale w sumie poza matryca to parametrami nie powala...

  2. #12
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Bo to raczej typowo "studyjny" sprzet. Ciekawym jak obiektywy poradzą sobie z tymi matrycami....jesli rodzielczosc matrycy przekracza rozdzielczosc szkla...zaczyna ona dzialać jak filtr AA zmiekczając obraz.
    D2x ma rozmiar fotodiody 5.5 mikrona. Najdrobniesze kryształki najlepszych slajdów mają ok 6. Jesli poradzono sobie do tego odpowiednio z szumami jakosc powinna byc powalajaca a oddanie detali lepsze niz 1dsII mimo troche nizszej rozdzielczosci i braku pelnej klatki. Oczywiscie...jesli szkla dadzą radę.

  3. #13

    Domyślnie

    wiec trzymamy kciuki za D2x ... wkoncu to nasza stajnia

  4. #14

    Domyślnie

    ice, masz troche zle podejscie do sprzetu.. twoim zdaniem lepszy aparat to ten ktory robi wiecej fps i ma krotszy czas synchro z lampa?

    sprawdz parametry nikona f5 albo canona 1v ... tych aparatow uzywaja zawodowcy i nikt tam nie narzeka na 1/300 czy 1/250s synchro z lampa ... bo jakby brac np. to pod uwage to te sprzety wypadaja cienko przy D70


    czas "dojzec" do tego ze szybkosc i tym podobne cechy to nie wszystko..

  5. #15

    Domyślnie

    i kolejny atak na moja osobe

    powiedzialem tylko ze jeden sie nadaje do sportu a inny do mody, przeznaczenie jednego jest inne a drugiego inne.... chcialbym miec obojetnie ktory z nich..

    Czacha prosze cie zrozum ze ja czasem porownuje suche fakty, ktore z moja prywatna opinia nie maja nic wspolnego..... jeste zwyklym amatorem i kazdy z nich to i tak o wiele za duzo jak dla mnie...
    ale poporownywac sobie chyba mozna prawda?

    wiele razy podkreslalem ze czuje sympatie do obu marek i ciesze sie jak wypuszczaja cos nowego... nie jestem fanatykiem nikona ... i nigdy nie bede

    co do dojrzewania ...to dojrzewam do wielu spraw, np. ostatnio dojrzalem do nie podejmowania niektorych dyskusji ... i nie bede tego robil

  6. #16
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Tylko sie nie pogryzcie

  7. #17

    Domyślnie

    Kaleid... spokojna glowa
    nie raz podkreslalem ze lubie Czache i nie zamierzam wchodzic w zadne konflikty......

  8. #18

    Domyślnie

    ice, teraz pora na dojzenie do traktowania moich postow jako posotow a nie pseudo atakow na twoja wielmozna osobe


    nie "interesi" mnie czy piszemy o canonie, nikonie czy pentaxie.. po prostu zauwazylem u ciebie tendencje do fascynacji danymi, nie biorac pod uwage innych czennikow, naprawde waznych..

    byc moze to u ciebie priorytety i stad to sie bierze.. i wtedy nic tego nie zmieni... i moze sie okazac ze F5 jest naprawde gorszy od D70 bo cos tam cos tam

    tak czy siak postaraj sie spojzec na problem bardziej "globalnie"

  9. #19

    Domyślnie

    patrze bardzo globalnie.......
    zle mnie odbierasz poprostu
    nawet wiem skad to sie wzielo.... z porownania D70 z 300D... i to jedyne porownanie w ktorym walczylem o swoje...
    wierz mi ze podchodze do tego z wielkim dystansem i same parametry nie maja dla mnie wiekszego znaczenia... wszystko wyjdzie w testach i opiniach ludzi ktorzy maja z tym do czynienia...ja pewnie jeszcze dlugo nie bede mial

    i podkreslam po raz 1000 ... nie ma dlam nie znaczenia canon czy nikon...poprosty w przedziale cenowym ktorym dysponowalem (6000) wybralem to co wydawalo mi sie lepsze... i ciesze sie ze tak wybralem

    jedno sprostowanie... nie uwazam sie za "wielmozna osobe"

  10. #20
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    No ostanio jakis maniak udowadnial na pl.rec.foto ze EOS300 jest lepszy od F5, wiec czemu by nie

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •