Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Pretty Creepy 4

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Pretty Creepy 4

    Ostatnio edytowane przez RobertMiernik ; 31-03-2015 o 09:12 Powód: Poprawa niedziałającego zdjęcia

  2. #2

    Domyślnie

    bardzo fajnie. Nie ma do czego się przyczepić

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowart Zobacz posta
    Nie ma do czego się przyczepić
    eee tam... za mało się starasz
    w tiulu dałoby się znaleźć jasne plamki prawdopodobnie spowodowane większymi oczkami w materiale, które można byłoby wyretuszować

    ale na serio, to rzeczywiście nie ma się czego czepiać seria priti kripi jest priti osom

  4. #4

    Domyślnie

    podobo się, niy ma co godać.

  5. #5

    Domyślnie

    Ogólnie super, ale jedna rzecz mi się w oczy rzuca i nie wiem czy dobrze widzę. Na tym wianku od góry widać jakby pozostałości stempla lub jakiegoś maskowania. Chyba, że to jakieś złudzenie

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek S. Zobacz posta
    Ogólnie super, ale jedna rzecz mi się w oczy rzuca i nie wiem czy dobrze widzę. Na tym wianku od góry widać jakby pozostałości stempla lub jakiegoś maskowania. Chyba, że to jakieś złudzenie
    Mój post nieaktualny, bo widzę, że podmieniłeś jedyneczkę

  7. #7

    Domyślnie

    ładny obrazek, ale mi bardziej przypomina rysunek niż zdjęcie Jak dla mnie trochę za mocno komputerowe, widać że sporo czasu autor spędził na obróbce Wole bardziej naturalne portrety

    Technicznie na pewno bardzo dobrze ale subiektywnie wole coś bardziej delikatnego (w sensie obróbki)

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo zadbane, ale wianek zabiera wszystko co fajne.
    To jakby spojrzeć "kobiecym" okiem, to zdjecie super, ale wianka.
    Dziewczę jest tylko dodatkiem. A powinno byc odwrotnie...

    Obróbka - jakos chyba za ostro pojechane, ale to mz. Nie lubie "alabastru".

    Teraz mi sie na głowę posypią gromy.
    Ale szczerze pisze co widze.

    Ps.
    Jakby zdj fajne nie było, to bym nawet słowa nie napisał...potencjał jest, ale wianek dwa razy za duzy...
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  9. #9

    Domyślnie

    Dzieki sliczne, plamki na tiulu to akurat z tekstury, zastanawialem sie, czy nie usunac ale robilo sie troszke zbyt sterylnie jak na moj gust

    Hej Jaca - a mnie podobala sie bardzo sesja u Ciebie z Golden Skull w tytule - czad masakra

  10. #10

    Domyślnie

    Piękny portret.
    Światło, kadr, poza modelki, pomysł, obróbka wszystko pięknie się prezentuje.
    Jedynie ten wianek skutecznie odciąga moją uwagę od podziwiania oczu, makijażu i twarzy modelki

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •