Close

Strona 37 z 41 PierwszyPierwszy ... 273536373839 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 406
  1. #361

    Domyślnie

    @gniady fajny secik a piękna jest bardzo piękna


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #362

    Domyślnie

    Hej, byłem ostatnio na zawodach konnych i, ku memu zdziwieniu, największa furorę wśród amazonek robiły zdjęcia... z upadków

    Ostatnio edytowane przez popi ; 16-12-2018 o 12:39
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  3. #363

    Domyślnie

    Hej, byłem ostatnio na kilku zawodach konnych i, ku memu zdziwieniu, największa furorę wśród amazonek zrobiły zdjęcia... z upadków

    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  4. #364

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi Zobacz posta
    Hej, byłem ostatnio na kilku zawodach konnych i, ku memu zdziwieniu, największa furorę wśród amazonek zrobiły zdjęcia... z upadków
    Sam się przekonałem o tym 2 lata temu. Może dlatego, że nie dzieją się one co przejazd czy nawet co godzinę...

  5. #365

    Domyślnie

    nikoniarz, jakich obiektywów najczęściej używałeś?

    PS. Przez przypadek dwa te same posty poszły.
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  6. #366

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi Zobacz posta
    nikoniarz, jakich obiektywów najczęściej używałeś?
    Już kiedyś dyskutowaliśmy chyba o tym... http://forum.nikoniarze.pl/threads/2...ika?highlight=

  7. #367

    Domyślnie

    Fakt Skleroza nie boli... Ciekawe jak Sigma 60-600 Sport sprawdziłaby się na parkurach zamkniętych (przy 200mm czasem było za krótko).

    Ostatnio edytowane przez popi ; 16-12-2018 o 22:28
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  8. #368
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2013
    Miasto
    podkarpackie/Lublin
    Posty
    38

    Domyślnie

    @popi, bardzo ładne i poprawne te zdjęcia z halowych zawodów. Miło się ogląda na Fb

    Furorę może robią zdjęcia upadków czy spektakularnych wyłamań z rozbudowywaniem przeszkód, szczególnie na zawodach niższego szczebla.
    Jakiś czas temu jeden z bardziej znanych polskich trenerów zwrócił mi uwagę na w sumie bezzasadność robienia zdjęć momentom "porażki".
    Tłumaczył to jako demotywujące, nieprzydatne i nic nie wnoszące. Może rzeczywiście takie jest, ale jak widać statystyki mówią same za siebie

  9. #369

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kajmakowa Zobacz posta
    @popi, bardzo ładne i poprawne te zdjęcia z halowych zawodów. Miło się ogląda na Fb

    Furorę może robią zdjęcia upadków czy spektakularnych wyłamań z rozbudowywaniem przeszkód, szczególnie na zawodach niższego szczebla.
    Jakiś czas temu jeden z bardziej znanych polskich trenerów zwrócił mi uwagę na w sumie bezzasadność robienia zdjęć momentom "porażki".
    Tłumaczył to jako demotywujące, nieprzydatne i nic nie wnoszące. Może rzeczywiście takie jest, ale jak widać statystyki mówią same za siebie
    Ja po reportażu gdzie miałem okazję uwiecznić "gleby" zostałem poproszony o usunięcie tychże zdjęć. Argumentacja była jak powyżej.

  10. #370

    Domyślnie

    kajmakowa, dzięki za pozytywną krytykę

    Z upadku (wcześniej zamieszczonego) dziewczyny porobiły sobie tapety na smartfony a sama autorka upadku napisała, że nic bardziej nie motywuje do dalszej nauki jak taka przygoda (podeszła do tego z humorem).

    Mi pozostaje się tylko cieszyć, że wszystkie gleby, które miałem okazję oglądać/uwiecznić nie skończyły się niczym groźnym w skutkach zarówno dla jeźdźców jak i koni.

    Ale na wyższych rangą zawodach jest pewnie tak jak piszecie - takie zdjęcia to ewidentne faux pas.
    Ostatnio edytowane przez popi ; 17-12-2018 o 21:12
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

Strona 37 z 41 PierwszyPierwszy ... 273536373839 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •