Close

Strona 3 z 41 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 406
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi1612 Zobacz posta
    Ładny profil.
    W takim razie teraz będzie en face. Mirka, klacz arabska. Druga z ulubionych koni mojej córki.


  2. #22

  3. #23

    Domyślnie

    Zdjęcia pierwsza klasa
    Też chętnie wybrałbym się na jakieś zawody ale z moją najdłuższą ogniskową to ja se mogę...

    gniady, czy "araby" (te czterokopytne ) faktycznie mają największy temperament ze wszystkich koni?
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi1612 Zobacz posta
    gniady, czy "araby" (te czterokopytne ) faktycznie mają największy temperament ze wszystkich koni?
    Trudno mi się wypowiadać o wszystkich koniach, bo żaden ze mnie ekspert . Ale kilka arabów moja córka objeździła i mogę powiedzieć, że temperament mają . Nie trzeba ich zmuszać do biegania, a częściej trzeba je hamować. Są lekkie, zwrotne i dynamiczne. Galop z miejsca to żaden problem. Początkujący muszą uważać z łydką, a tym bardziej z palcatem. Klacz ze zdjęcia wyżej, przeszkody do jakichś 0,7 metra, skacze z kłusu...
    Jednocześnie araby są łatwe w obsłudze, grzeczne i posłuszne, w przeciwieństwie do większości koni gorącokrwistych (z tego co o nich czytałem).


    Cytat Zamieszczone przez popi1612 Zobacz posta
    Też chętnie wybrałbym się na jakieś zawody ale z moją najdłuższą ogniskową to ja se mogę...
    Z tą ogniskową to bym nie przesadzał. Coś się da zrobić i krótkim obiektywem. Poniższe zdjęcia (żadne cudo, ale pamiątka jest) zostały zrobione Tamronem 17-50





    pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    "Koń przy pracy"

    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  6. #26

    Domyślnie

    Nie dziwię się, że są jeszcze "rolnicy" którzy wykorzystują siłę czterech kopyt

    Niedawno udało mi się "ustrzelić" tinkery:



    Takie "trochę większe" miłe pieski
    Ostatnio edytowane przez popi ; 29-04-2015 o 16:26
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  7. #27

    Domyślnie


    Mądrość i spokój... Za każdym razem gdy przebywam między końmi takie słowa przychodzą mi do głowy.


    Jak widać deczwórka + portretowa stałka czasem nie nadążą z ustawieniem af (ostrość na oko gdzieś tam poszła się paść ).
    Ostatnio edytowane przez popi ; 01-05-2015 o 15:11
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  8. #28

    Domyślnie

    To może zapodam i coś od siebie ze swojego pierwszego repo z "końskich" zawodów...

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

  9. #29

    Domyślnie

    Świetny set, widać że słoneczko ładnie przygrzewało

    Gdzie były zawody?
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi1612 Zobacz posta
    Świetny set, widać że słoneczko ładnie przygrzewało

    Gdzie były zawody?
    Słoneczko było przeplatane chmurami. Jak je przysłoniły, to było dość chłodno, jak wyjrzało, to nawet dopiekało...
    Zawody z ubiegłego roku- Gajewniki.

Strona 3 z 41 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •