Close

Strona 12 z 41 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 406
  1. #111

    Domyślnie

    Popi zgadzam się z tobą, Glenn na zdjęciach jest już z "grubsza" wyczesany... Nie chciałabyś zobaczyć jak wyglądał "przed" Byłam tam pierwszy raz i przyznam się, że zaskoczył mnie wygląd koni
    Kuce w RDA gdzie Scott jeździ, wyglądają dużo lepiej chociaż cały rok mieszkają na łące. A tak w ogóle, to zaczyna się sezon jeździecki, więc jest szansa na więcej "podkutych" zdjęć

  2. #112
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2013
    Miasto
    podkarpackie/Lublin
    Posty
    38

    Domyślnie

    Piękny ten Glenn

    Popi, mówisz - masz A swoją drogą, to też pokaż coś nowego.
    Nawiasem mówiąc gratuluję publikacji na facebooku PFK Jakiś czas temu mignęło mi przed oczami Twoje zdjęcie.

    Więcej kropek, czyli ostrożna Arizona

  3. #113

    Domyślnie

    Piękna Arizona
    Od razu przypomniał się mi Alfonso od Pipi Langstrumpf

  4. #114

    Domyślnie

    Jeszcze tylko papugi brakuje

    kajmakowa:

    No widzisz, teraz na PFK już "byle co" publikują
    Ostatnio edytowane przez popi ; 16-04-2016 o 23:53
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  5. #115

    Domyślnie

    A dla rozruszania wątku (to nie jeździec bez głowy, którego niektórzy na tym zdjęciu ponoć widzieli ):

    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  6. #116
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2013
    Miasto
    podkarpackie/Lublin
    Posty
    38

    Domyślnie

    Dynamicznie taka dynamika w błocie kończy się ciekawie. Ja Ci dam 'byle co'. Taka publikacja to wyróżnienie

  7. #117

    Domyślnie

    Żartowałem; wiele z publikowanych zdjęć na PFK jest na wysokim poziomie ale ja szukam czegoś innego, bardziej ekspresywnego. Np.zauważyłem, że nawet w skokach rangi światowej przyjmuje się bezpieczny margines zamrożenia danej akcji zamiast pójść o krok dalej i pokazać dynamikę stosując dłuższe czasy (oczywiście trzeba mieć opanowane "widzenie" danego przejazdu i dopasowanie czasu nawet do szybkości najazdu na daną przeszkodę) i właśnie wtedy możemy uzyskać to "łał").
    Dobra, dość marudzenia
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  8. #118
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2013
    Miasto
    podkarpackie/Lublin
    Posty
    38

    Domyślnie

    Zamrażanie na krótkich czasach ceni się, bo z reguły daje ładne, nieskomplikowane rezultaty i często zawodnicy oczekują takich prostych ujęć, bez udziwnień.

    Długie czasy niosą ze sobą ryzyko utracenia odpowiedniego momentu, choć czasami efekt jest wart ryzyka. Tylko w to raczej nie bawią się fotoreporterzy
    Dla mnie nawet już panoramowanie przy długim czasie jest lekko nieciekawe, przynajmniej dlatego, że mój obiektyw zwyczajnie mi to utrudnia

    Ale ciekawy efekt daje robienie kilku zdjęć ostrych, zabawa w photoshopie na warstwach i nakładanie ich na siebie.
    Dla zaprezentowania; moje guru w tej materii - Milan Malovrh i jego przykładowe prace:

    Czekam tylko na okazję do wypróbowania tego na moich modelach

  9. #119

    Domyślnie

    kajmakowa coś nie tak z linkami, bo zdjęć nie widać

  10. #120
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2013
    Miasto
    podkarpackie/Lublin
    Posty
    38

    Domyślnie

    To spróbuję inne, mam nadzieję, że się wyświetlą.




    Lub link do portfolio, gdyby odnośniki znów nie zadziałały: https://500px.com/elfot

Strona 12 z 41 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •