Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31

    Domyślnie

    To ja polecę dla znających dobrodziejstwa protokołu Exchange konta pocztowe na Office 365 (płatne). Pojemność 50GB.
    Pozdrawiam
    Robert Błaszczak
    http://www.blaszczak.pl

  2. #32

    Domyślnie

    W przypadku używania maila bardziej „zawodowego" to sugeruje przesiadkę na home.pl.
    D7k, VR 18-105

  3. #33

    Domyślnie

    ja mam jednego na wykupionym ftp. Wp służy do celów typu fora czy sklepy. Spamu jakby ostatnio mniej

  4. #34

    Domyślnie

    No właśnie, co daje konto exchange w porównaniu do IMAP? Ja póki co na outlook.com nie narzekam. Jest darmowe i żadnych problemów w porównaniu do płatnego WP.

  5. #35

  6. #36

    Domyślnie

    Poczytałem artykuł z linka i dalej nie widzę zalet konta exchange dla pojedynczej osoby (co innego dla organizacji).



    W sumie to wszędzie mam dostęp do netu ale jakbym pojechał gdzieś, gdzie tego połączenia by nie było, to bym nie zobaczył maili z konta IMAP np. outlook.com? Przed chwilą się na chwilę odłączyłem aby sprawdzić i nie miałem problemów, wszystkie maile widzę. Tak samo synchronizują się wysłane. Ktoś się nie przyłożył do tego artykułu.



    Czy są jakieś ukryte zalety exchange bo ja takich nie widzę (dla osoby prywatnej)?
    Ostatnio edytowane przez ropusz ; 24-03-2015 o 14:14

  7. #37

    Domyślnie

    Na IMAPie nie ma np. synchronizacji kontaktów. Natomiast poczta na outlook.com to już jest Exchange Active Sync (trochę okrojony).
    Przykładowo odnośnie kontaktów, to używając konto pocztowe EAS dodajemy np. w Outlooku na PC nowy kontakt wraz ze zdjęciem osoby i mając to samo konto na smartfonie od razu mamy kontakt ze zdjęciem w telefonie.
    Pozdrawiam
    Robert Błaszczak
    http://www.blaszczak.pl

  8. #38

    Domyślnie

    A tymczasem na WP pojawiły się śmieciowe oferty w zakresie wykorzystania sztucznej inteligencji do gry na giełdzie. Czego to ludzie nie wymyślą?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •