Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Amsterdam

  1. #1

    Domyślnie Amsterdam

    Zimno, wietrznie i ciemno.
    Jak zwykle, miasto zachęcało do spędzania czasu w inny sposób niż na ulicy.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    Więcej jak zwykle na stronie.

  2. #2

    Domyślnie

    Prawdę mówiąc po tytule spodziewałem się czego innego - od dwójki poczynając te zdjęcia mogłyby być zrobione w każdym europejskim mieście powyżej 100 tysięcy mieszkańców, włączając w to metropolie i grajdoły. Jedynym różniącym takie zdjęcia szczegółem byłaby pewnie głębokość kałuży, przy jakiej leży rower.

    Być może to moje złe nastawienie spowodowało taki odbiór, ale porównując - gdybym wszedł do wątku o tytule Wenecja i zobaczył zdjęcie plakatu ulicznego, kałuży i najprzeciętniejszego baru na kontynencie, też pewnei byłbym zawiedziony.

    Napisz kiedy byłeś, żeby uprzedzić, w jakim czasie unikać tego miasta, poważnie. Nie żebym się chciał wyzłośliwiać, ale niech przynajmniej w dziale 'turystyka' będzie słowo o turystyce, tzn. na przykłąd wzmianka: nie jedźcie tam w lutym, bo zimno, pusto i wichry szaleją i wywracają statywy.
    Ostatnio edytowane przez 2pompony ; 08-03-2015 o 15:37
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

    Domyślnie

    I w tym właśnie tkwi cała radość nadawania zdjęciom czy tematom tytułów.
    Odwracając kolejność - ciekawe ile osób stawiałoby na to miasto, gdyby te zdjęcia potraktować jako zagadkę w stylu "A gdzie to zrobione?".
    Dokładną datę, nawet z godziną, widać na jednym ze zdjęć.
    Są pewnie tacy, którym takie warunki natury - cytując: "zimno, pusto i wichry szaleją i wywracają statywy" - by się spodobały. Ja przy +26 C marznę i chodzę w polarze.


    Dla turystów, których w Amsterdamie kręcą nie tylko architektoniczne perełki, rady są od lat te same:
    - uśmiechaj się do ludzi, i mocno ściskaj podaną dłoń
    - rób zakupy tylko w sprawdzonym miejscu
    - nie daj się wciągnąć w ciemne zaułki
    - używaj prezerwatyw

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •