Close

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 105

Wątek: P900 - jest !

  1. #81

    Domyślnie

    jest ktoś w stanie wrzucić trochę sampli do wątku i pochwalić się co ten aparat potrafi?

  2. #82

    Domyślnie

    No mogę coś zarzucić, tylko że uprzedzam że jestem totalnym amatorem bo to Mój pierwszy aparat, w dodatku zdjęcia są bez jakiejkolwiek obróbki bo dopiero raczkuje w tym temacie.





    Mam jeszcze dwa filmiki
    Przepraszam, że przez szybę :v



    takie tam mniej więcej sample.
    Ostatnio edytowane przez Doskanoness ; 23-11-2015 o 13:23

  3. #83

    Domyślnie

    zoom robi wrażenie, a jak praca af podczas robienia zdjęć?

  4. #84

    Domyślnie

    Póki nie widać flagi na księżycu to megazumy są guzik warte.
    D750 & D7100 | 12-24/4 | N24-120/4 | N85/1.8 | N200-500/5.6 | LP FS 400 AW

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturmsi Zobacz posta
    zoom robi wrażenie, a jak praca af podczas robienia zdjęć?

    Łapie od strzału ostrość. No czasem jak jest już mega ciemno to tam pomarudzi 2-3 sekundki ale tak to zawsze pięknie sam ogarnia.

  6. #86

    Domyślnie

    Zastanawiam się poważnie nad tym aparatem. Potrzebuję czegoś dłuższego do przyrody w lesie - sarenki i łosie głównie. Jeśli chodzi o obiektywy, to Tamron 70-300 mi niestety nie wystarcza. Zoom tego aparatu robi wrażenie, ale nie wiem jak z jakością zdjęć "leśnych", bo jakość przy ISO powyżej 400 to raczej nie jest mocna strona tego aparatu. Czy mógłby ktoś podzielić się swoimi doświadczeniami? Dla mnie ogniskowa 600-700 wystarczy.

  7. #87

    Domyślnie

    Sam sobie odpowiedziałeś, używalne iso jest w nim niskie, a w lesie raczej za jasno też nie jest...także to nada się ale na słoneczne dni i fotografię na polanach.
    Nie wiem na ile poważnie fotografujesz przyrodę tj zwierzęta, ale jeśli ma to być coś więcej niż fotka do albumu, to raczej potrzebujesz dłuższego szkła, np. tamrona 150-600.

  8. #88

    Domyślnie

    Fotografuję amatorsko, ale chciałbym, aby na tych zdjęciach było coś jednak widać Właśnie wielkość matrycy i ISO w tym aparacie mnie trochę odstrasza.
    Penie jednak kupię Sigmę albo Tamrona 150-600.

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Żuczek Zobacz posta
    Fotografuję amatorsko, ale chciałbym, aby na tych zdjęciach było coś jednak widać Właśnie wielkość matrycy i ISO w tym aparacie mnie trochę odstrasza.
    Penie jednak kupię Sigmę albo Tamrona 150-600.
    Jak jest kasa na szkło i body w torbie, to szkoda patrzeć na p900, jedynie na wakacje tj najlepiej na plaże ;p

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturmsi Zobacz posta
    Jak jest kasa na szkło i body w torbie, to szkoda patrzeć na p900 ;p
    Roger that!

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •