Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andzialipka Zobacz posta
    A nie obawiacie się podawać im numeru karty płatniczej? Przecież oni te dane przechowują.
    A może po płatności z góry za cały rok można te dane usunąć?
    Zawsze można kupić sobie kartę prepaid w dowolnym banku za ok 20zł i podać jej numer. Taka karta nie musi być nawet spersonalizowana. Posiada indywidualny numer konta, na które możesz sobie wpłacać/przelewać co miesiąc odpowiednią kwotę, którą ściągnie Adobe. Ja tak właśnie robię i wszystko gra.

  2. #22

    Domyślnie

    Dokładnie tak, nawet są banki, w których taka karta jest za darmo

  3. #23

    Domyślnie

    A gdzie na przykład jest za darmo? I jeszcze jak to się odbywa, że będę miała na tej karcie złotówki a Adobe ściąga euro? Czy przelicznik będzie w miarę korzystny?

  4. #24

    Domyślnie

    Dokładnie tak. Wpłacasz złotówki, a Adobe ściąga w euro. Co miesiąc pobierane są różne kwoty, w zależności od kursu euro.
    Przy planie 12,29€ pobierane jest ok. 50zł co miesiąc. Nie ma dodatkowych opłat związanych z przewalutowaniem.

  5. #25

    Domyślnie

    no i super, dzięki wielkie!!

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andzialipka Zobacz posta
    A gdzie na przykład jest za darmo? I jeszcze jak to się odbywa, że będę miała na tej karcie złotówki a Adobe ściąga euro? Czy przelicznik będzie w miarę korzystny?
    W Bzwbk jest darmowe, reszta została już opisana

  7. #27

    Domyślnie

    To ja zadam jeszcze może głupie pytanie , ale przez jakiś czas robiłam tylko zdjęcia i obrabiałam w Photoshopie CS5, nie śledziłam ani Forum, ani nowinek foto... aż do wczoraj, kupiłam D750 i zonk...
    Czy jeśli wykupię ten pakiet za 12 EURO, to czy będę potrzebowała połączenia z Internetem każdorazowo przy każdym uruchomieniu pakietu ? - bo rozumiem, że się go normalnie instaluje ?

    OK, znalazłam wątek w innym dziale , spadam tam
    Raz jeszcze dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez Daga ; 03-06-2015 o 12:13
    Nikon

  8. #28
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2013
    Miasto
    Ostrołęka
    Posty
    71

    Domyślnie

    Link jeszcze działa ale jak chcę kupić klikam paypal wszystko jak trzeba pobierz z konta, zatwierdzam i wraca mi na stronę z tego linku. O co kaman ?? mozę coś źle robię. Z paypala nie ubyło. Kurde :/

  9. #29

    Domyślnie

    Potwierdzam, że działa ten link na zakup za 10.44 Euro, zakup wykonany za pomocą karty prepaid bez plastiku z BZWBK. Dodam, że zakupiłem pierwszy raz w chmurze a i tak opcja 10.44 Euro przeszła bez problemu fakt, że konto ID Adobe już miałem wcześniej założone.

  10. #30

    Domyślnie

    co z tego jak sie nie da zaplacic w tej cenie za rok z gory...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •