Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Chasydzi w Leżajsku

    Witam, czy orientuje się może ktoś z Was kiedy do Leżajska zawitają Chasydzi w tym roku? Szukam na necie i nie mogę znaleźć żadnych informacji. Ktoś coś wie?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mydlo93 Zobacz posta
    Witam, czy orientuje się może ktoś z Was kiedy do Leżajska zawitają Chasydzi w tym roku? Szukam na necie i nie mogę znaleźć żadnych informacji. Ktoś coś wie?
    12 marzec
    lustra-brak

  3. #3

    Domyślnie

    Zawsze bylo na stronie internetowej Urzedu Miasta. Jak nie bedzie to napisz do nich maila.

  4. #4

    Domyślnie

    Potwierdzam 12 marca. Pierwsze przyloty 11 marca. Spotterzy umawiaja sie pod plot w Rzeszowie bo zawsze ciekawymi charterami przylatuja

    Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za info, a powiedzcie proszę ile czasu trwa cała impreza i do kiedy można ich spotkać? Gdzieś czytałem, że lepiej wybrać się z aparatem po szabacie, bo wtedy niechętnie się fotografują i mają swoje główne obrzędy. Jaka jest Wasza opinia?

  6. #6

    Domyślnie

    Całość trwa 3 dni z tego co pamiętam. Podczas głównych modlitw w ostatni dzień najciekawsze fotki można zrobić bo jest ich pełno a wokół grobu płonie zawsze mnóstwo świeczek.

    Zobacz sam: https://www.flickr.com/photos/611335...7626373993298/
    lustra-brak

  7. #7

    Domyślnie

    Czyli w praktyce jak przyjade 13 marca i zostane do 14 to powinno się wpasować w uroczystości? Generalnie można bez problemu ich fotografować czy są raczej przyjaźnie nastawieni? Btw gdzie oni śpią?

  8. #8

    Domyślnie

    Myślę, że te 2 dni o których piszesz są najbardziej odpowiednie aczkolwiek osobiście rezerwuje sobie wolne włącznie z 12.

    Większość jest przyjaźnie nastawionych --> https://www.facebook.com/roxartfoto/...type=3&theater
    Ale wiadomo zdarzą się, że ktoś nie chce żeby mu fotki robić

    Część nocuje w Leżajsku, w szkołach, hotelu, a część dojeżdża na uroczystości z Rzeszowa.
    lustra-brak

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    A tak szczerze to kiedy lepiej przyjechać? sam piątek wystarczy czy warto zostać w sobotę również, no i mniej więcej od której godziny zaczyna się coś dziać?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •