Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Gemini
    Gość

    Domyślnie

    po wypowiedzi poprzednika z lękiem dotykam klawiatury...
    p i ę k n a fotografia, tylko (i tu kajam się za nirozgarniętość zmysłów)... za cholerę nie rozumiem, dlaczego "paproci"?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gemini Zobacz posta
    po wypowiedzi poprzednika z lękiem dotykam klawiatury...
    p i ę k n a fotografia, tylko (i tu kajam się za nirozgarniętość zmysłów)... za cholerę nie rozumiem, dlaczego "paproci"?

    jeśli dobrze przypatrzysz się temu co jest w tle (na papierze widać to znacznie lepiej) okaże się, że to są paprocie. Paprocie z mojego pokoju. Dodałem je, bo cała stylizacja z tymi "wąsami" kojarzy mi się z paprocią.
    A postać przedstawiona na fotografii to niewątpliwie ktoś wyniosły i władczy.

  3. #23

    Domyślnie

    Bardzo precyzyjnie! Oceniam...

  4. #24
    Finetka
    Gość

    Domyślnie

    Byłoby mistrzowsko piękne, gdyby nie ta szminka... Rozumiem, że chciałeś pod kolor włosów, ale ona jest po prostu obrzydliwa. Bleah. Winnoczerwona, ciemnoczerwona albo jasnobeżowa byłaby o niebo lepsza. Co do reszty - światło, modelka, poza, makijaż oczu, kadr - rewelacja, niedościgniony ideał

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Finetka Zobacz posta
    Byłoby mistrzowsko piękne, gdyby nie ta szminka... Rozumiem, że chciałeś pod kolor włosów, ale ona jest po prostu obrzydliwa. Bleah. Winnoczerwona, ciemnoczerwona albo jasnobeżowa byłaby o niebo lepsza. Co do reszty - światło, modelka, poza, makijaż oczu, kadr - rewelacja, niedościgniony ideał
    Oczywiście, każdy widzi inaczej i inaczej czuje kolory. Nad kolorem szminki sporo się zastanawiałem, pierwotnie była krwiście czerwona pod kolor "wąsów" wpłatanych we włosy. Jednak te kolory wybitnie gryzły się z kolorem tła, uwierz mi, wyglądało to nieciekawie.. Dlatego zmieniłem nieco kolory tych elementów i zmniejszyłem ich nasycenie. Finalne kolory to efekt wielu prób i wielu błędów

  6. #26
    Finetka
    Gość

    Domyślnie

    Hmmm, rozumiem Masz nade mną przewagę, bo to Ty dokonywałeś tych prób, a nie ja więc muszę Ci uwierzyć na słowo, ale jakoś nie mogę się z tym pogodzić, że nic, żaden inny kolor nie pasował Jasny beż też nie?
    Nie gniewaj się, że tak drążę, po prostu to zdjęcie jest idealne, dlatego mnie ta szminka tak gnębi. Wiem, że to kwestia gustu, ale jakoś mnie uwiera ten nieładny kolor na tym idealnym całokształcie.
    A całości gratuluję.

  7. #27

    Domyślnie

    nieuniknienie mi się podoba, uwielbiam takie kobiety
    nie widać u mnie paproci, pozwoliłbym jej patrzeć spod jeszcze bardziej przymknietych powiek, czyli jeszcze bardziej obniżyłbym kadrowanie, no i niestety suknia ślubna, nawet najbardziej wypasiona nie będzie królewską kryzą...

    ale powiem szczerze... dla mnie i tak jest cudowne

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •