Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46
  1. #21

    Domyślnie

    Zaprawdę powiadam ci, ten aparat znalazłeś nie przez przypadek. To znak.
    Zostaw go sobie. Dzięki niemu może odkryjesz, że fotografia to nie pierdylion megapikseli i iso pincetstodziewincet. A im mniej sprzętu, tym więcej dobrych zdjęć.
    Będziesz lepszym fotografem i szczęśliwszym człowiekiem.
    Serio, serio.
    W razie potrzeby, prosze do mnie pisac raczej na e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au"
    www.analogowiortodoksi.pl

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Nagov z Bydgoszczy może naprawi, do niego jeszcze napisz.
    Tylko bardzo uważnie i skrupulatnie trzeba sie wczytywać w warunki rozliczeń.
    W razie potrzeby, prosze do mnie pisac raczej na e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au"
    www.analogowiortodoksi.pl

  3. #23

    Domyślnie

    mirekkania dzięki proroku Na pewno teraz go nie sprzedam, najpierw będę chciał się dowiedzieć ile wyniesie mnie naprawa. Jeśli nie uda się naprawić to trudno... może postoi sobie na biurku jako "wystrój" i będzie mnie motywować do pracy. Moja mała pasja wzięła się w sumie znikąd, kupiłem najtańszą lustrzankę (co widać w mojej stopce), teraz za to inwestuję w obiektywy.. Może taki sprzęcik jak Minolta natchnie mnie do pomysłów na ciekawe kadry...
    D3100 + 18-55 VR KIT + Sigma 70-300 APO DG MACRO

  4. #24

    Domyślnie

    Zaufaj, nic lepszego niż ta Minolta do końca życia nie jest Ci potrzebne. Jakkolwiek to brzmi, nie ma w tym przesady. I masz normalne ładowanie filmu=)

    Oczywiście, nic nie ma sensu trzymać na siłę, ale akurat tego zestawu bym się tak szybko na Twoim miejscu nie pozbywał. Wcześniej czy później przychodzi chęć poeksperymentowania z fotografią analogową - może Ci się spodoba.

    Oczywiście, nie zrobisz tym aparatem zdjęć makro, szybkich scen sportowych wymagających autofocusa, nie zrobisz ciasnego portretu teleobiektywem, ale to naprawdę fajne znalezisko. Popytaj o tą naprawę, a jeśli się na nią zdecydujesz, to tak jak pisał Doktor - niech wyregulują Ci przy okazji dalmierz.

    A jak obiektyw chodzi? Wszystko z nim ok?
    Ostatnio edytowane przez Franek_ ; 20-02-2015 o 00:26

  5. #25

    Domyślnie

    Tylko czy jest mi potrzebne jeśli jej nie naprawię bo nie będzie mnie na to stać bądź nikt nie będzie się chciał podjąć naprawy?.. :P
    Chociaż nie powiem... ładnie się prezentuje na biurku Aczkolwiek sam chciałbym z czystej ciekawości popstrykać nią foty. Ale jednak boję się, że nie będę w stanie jej naprawić.
    Muszę jeszcze poszukać lampy
    D3100 + 18-55 VR KIT + Sigma 70-300 APO DG MACRO

  6. #26

    Domyślnie

    Niestety nie zdziwiłbym się, gdyby nikt nie chciał podjąć się naprawy tej migawki. W takim wypadku decyzja należy do Ciebie - dokupić jakieś body do tego szkła (ale to 40mm, które włącza ramki 50mm, więc aby precyzyjnie kadrować, to najprościej kupić... inną Minoltę CLE) albo sprzedać w diabły sam obiektyw, a popsute body za cenę wysyłki + piwa wysłać Mirkowi, co by miał na części do swojej Minolty w razie czego=)

  7. #27

    Domyślnie

    Wiecie.. chcę teraz zainwestować w Sigmę 18-50 f/2.8, dla mnie, jako dla osoby nie pracującej, uczącej się i dorabiającej tworząc strony www to w sumie nie mała inwestycja dlatego każde pieniądze się przydadzą :P
    Na razie poczekam, może nawiążę kontakt z jakimś serwisem..
    Jak nie to wtedy pomyślę co zrobić
    D3100 + 18-55 VR KIT + Sigma 70-300 APO DG MACRO

  8. #28

    Domyślnie

    Nie mylmy pojęć. To nie inwestycja. Bardziej filantropia=)

    Wszystko rozumiem. Filmy kosztują, wywoływanie jest upierdliwe lub kosztowne, skanowanie kosztuje, odbitki kosztują, rzutnik kosztuje... Jak obiektyw w ładnym stanie, nie porysowany, a pierścienie przysłon i ostrości chodzą prawidłowo, to po jego sprzedaży na taką Sigmę powinno Ci bez problemu wystarczyć. Tylko zadałeś pytanie, czy ta Minolta jest coś warta i dostałeś odpowiedź=) To jeden z najlepszych dalmierzowych aparatów, z mocowaniem pod najpiękniej rysujące obiektywy świata. Naprawdę, więcej do szczęścia nie potrzeba. No, może poza większą plamką do ostrzenia.

  9. #29

    Domyślnie

    Obiektyw trochę tylko przykurzony, ale do wyczyszczenia, wszystko chodzi bez problemu )
    Dzięki wielkie chłopaki za pomoc, co ja bym bez Was zrobił
    Może jednak moja mała, fotograficzna dusza skłoni mnie do pozostawienia całego zestawu, chociażby po to żeby sobie stał i upiększał moje środowisko "pracy"
    Dam znać w niedalekiej przyszłości, jak potoczą się losy mojego znaleziska
    D3100 + 18-55 VR KIT + Sigma 70-300 APO DG MACRO

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    No, może poza większą plamką do ostrzenia.
    Z tą plamką to nie przesadzaj. W Lajce jest może większa, ale ta nie jest taka mała. Porównaj ją sobie z FEDem albo Zorki
    W razie potrzeby, prosze do mnie pisac raczej na e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au"
    www.analogowiortodoksi.pl

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •