Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Aparat - 1500 - 2000 zł

    Witajcie,
    proszę o poradę. Chciałbym kupić aparat – jak w temacie. Co do rodzaju aparatu - jestem otwarty na propozycje. Kwota - nie przekraczająca 2000zł - ale wiadomo, im mniej, tym lepiej.
    Zastosowania:
    + turystyka – wyjazdy wakacyjne i nie tylko – głównie miasta, a więc zabytki, góry raczej odpadają, ale morze, jeziora, tego typu rzeczy,
    + pociągi, dworce,
    + dość dobre zdjęcia w nocy, czasem zdarza mi się je robić (oraz w słabych warunkach oświetleniowych, np. w klubach),
    Chcę, żeby aparat w miarę możliwości miał coś takiego jak Inteligent Auto, ponieważ nie tylko ja będę robił nim zdjęcia, a wiadomo, nie każdy potrafi dobrać odpowiednie ustawienia.
    Na oku miałem do tej pory:
    - Nikon D3200 + 18-105,
    - Olympus E-PL5 14-42 + 40-150.
    Macie jakieś propozycje dla mnie? Za wszelkie sugestie i odpowiedzi bardzo dziękuję.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie ma inteligentnego auto. To mydlenie oczu.

    Jak ma robić dobre zdjęcia w nocy, to im większą matryca tym lepiej, wiec tu D3200 ma przewagę.
    Co do zdjęć w klubach, to tu będziesz potrzebował dodatkowej lampy. Ta wbudowana raczej nie daje dobrych efektów.
    Niestety lampa to wydatek kolejnych ok 500zl.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    A jeżeli miałbyś poradzić mi jakiś model albo kilka modeli kompaktów/bezlusterkowców/ew.lustrzanek, to jakie by to były i dlaczego?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •