Close

Strona 3 z 51 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 504

Wątek: Samsung NX500

  1. #21

    Domyślnie

    Dołączam się do pytania. Też chętnie poczytam o wrażeniach posiadaczy NX500.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  2. #22

    Domyślnie

    Chyba nikt tego "siaju" nie kupuje, szczególnie po informacji, że Samsung się z tym zwija z Polski/Europy.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  3. #23
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Może potanieje jeszcze, za 1500zł biorę w ciemno

  4. #24

    Domyślnie

    Jak zejdzie do obecnej ceny NX300, biorę go także.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  5. #25
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Sklepy widzę pozbawione od dawna wsparcia marketingowego jakoś sobie radzą z dostępnością, następny mall ma nx500 + 1650 za 1999zł ale inne obiektywy to spod lady nawet nie dostępne

    Dajcie znać jak wam gdzieś wpadnie w oczy fajne promo na obiektywy, szukam 45mm głównie, 60mm było by lepsze ale mam z nikonem i wychodzi taniej.

  6. #26

    Domyślnie

    Zajszłem dziś do sklepu Samsunga w dużej galerii handlowej, w którym parę miesięcy temu widziałem nie tylko aparaty, ale nawet obiektywy NX - różne małe, ale także np. 12-24, 60, 85, a 18-200 mogli mieć. Teraz - zero! I powiedzieli wprost, że nie będą mieli.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  7. #27

    Domyślnie

    Jak się cieszę że swego czasu kupiłem i to tanio 45/1.8...

    Jakbym jeszcze znalazł dam znać. Choć dawno nie widziałem w atrakcyjnej cenie.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  8. #28

    Domyślnie

    Och, ja tam nie zaszedłem w celach zakupowych - wtedy, gdy byłem parę miesięcy temu, nie miałem $, i teraz podobnie, po prostu wtedy mało nie padłem, gdy zobaczyłem, że je mają, a teraz chciałem potwierdzić krążącą plotkę - i potwierdzili mi ją. Teraz żałuję, że jakieś 2 lata temu nie kupiłem 60-tki makro. Stosunkowo łatwo było je kupić, a ja mogłem sobie wtedy łatwiej na nią pozwolić.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  9. #29

    Domyślnie

    Miałem NX-11, teraz NX20 (całkiem inna matryca). Przeszkadzają mi w NXach trzy sprawy. Pierwsza to wizjer, we flagowym NX1 jest już podobno dobrze. Druga sprawa to strasznie długie ładowanie fotki na kartę, w trybie pojedyńczych zdjęć zanim się załaduje wstrzymuje pracę puszki - trwa to (w ustawieniach jpg fine) do dwóch, trzech sekund. Nie da się zrobić drugiego szybkiego ujęcia (ciekawy jestem czy to jest w NX1 poprawione - niech to działa chociaż jak w amatorskich lustrzankach). No i trzecie to kłopot z ustawieniem balansu bieli - pierdylion możliwości, a na koniec i tak wychodzi to całkiem przeciętnie - i nie daje się łatwo poprawić Czy macie Panowie wiedzę jak to wypada u konkurencji np w porównaniu z Fuji XT-1 albo innym bezlusterkowcem?
    NX11

  10. #30
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Czy to dotyczy NX500 ?
    Co do starszych modeli, czy robiłeś update oprogramowania w aparacie ?

    Problem z wizjerem w NX500 rozwiązano

Strona 3 z 51 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •