Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    bardzo przepraszam ze cie zawiodlem.
    dziekuje
    ty tak na serio?
    w focie na bloga sluzacej dokumentacji przepisu czyscilbys deski i poprawial zalamanie swiatla na talerzu?
    tak, czyscilbym deski z parochow
    swoja droga .. jak chcialbys poprawic ten talerz? tak z ciekawosci pytam ...bo bardzo mnie to zaciekawilo... zamazac na idealna biel zeby wszystko bylo plaskie jak cycki wybiegowych modelek?
    nie mam pojecia jak to zrobic
    podesle ci duzego jpga - pokazesz?
    nie podsylaj, bo ci nie pokarze ...
    dziekuje ze zadales sobie tyle trudu. ja widze tam jednego paprocha z matrycy ktorego nie zauwazylem. ale reszta?
    Drobnostka. To ze widzisz az/tylko jednego nie swiadczy jeszcze ich nieistnieniu
    litosci ... malowana na bialo nieszlifowana deska wlasnie tak wyglada i ma takie wlasnie pypcie. przepradzam za matke nature.
    nie przepraszaj za matke nature, tylko nastepnym razem wystepluj to co jest do wysteplowania
    szybciej czepilbym sie w 2ce potrojnej literowki w opisie



    zalozylem ze swiatowej klasy krytycy ktorzy zauwazaja nieprawidlowosci w zalamaniu swiatla na talerzu posiadaja monitory ktore spokojnie sobie radza z przestrzenia adobe RGB
    nigdy sie za takiego nie uwazalem. Nie potrzeba byc swiatowej klasy krytykiem, zeby zauwazyc w pracy swiatowej slawy fotografa, pewne niedoskonalosci
    ps. tak przy okazji .. od dawna slysze ze foty sa zbyt idealne i trzeba np ubrudzic talerz .. wiec paprochy sa jak najbardziej na miejscu
    oczywiscie, jednakze mz. nie w tym konkretnym przypadku
    biorac pod uwage polskiego odbiorce. pomijajac fakt ze polski odbiorca woli breje walnieta chochla na miske w knajpie "uratowanej" przez pania gessler.
    czyli co, polski odbiorca na nic wiecej nie zasluguje?
    Przepraszam za bledy, literowki itp.
    Pozdrawiam i zycze milego dnia.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 6868 Zobacz posta
    Ponieważ ciężko byłoby napisać w którym miejscu, pozwoliłem sobie zaznaczyć to na Twoim zdjęciu.
    Gmoch approved
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Gmoch approved

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skarcity Zobacz posta
    Chyba nie chodzi o to co woli, tylko na co go stać...
    kompletnie sie nie zgodze. sposob podania nie zalezy od zasobnosci portfela tylko od poczucia estetyki.
    Zdjęcia bardzo apetyczne. Przy okazji wszedłem na blog i przyznam, że nacieszyłem oko...
    zapraszam nikogo jak do tej pory nie otrulismy
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #15

    Domyślnie

    dwójka mega prosto bez banałów świetne
    Nikon i chroniczny brak kasy

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Gmoch approved
    przegapilem ... leze
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  7. #17

    Domyślnie

    Wygląda to bardzo smacznie i profesjonalnie.
    Nikon D700 | Nikon D5200 | Panasonic GH4 +SB | SB-900+SB-910+YN560 | N70-200 f2.8 VR | S20f1.8 | S18-35f1.8

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •