Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Im więcej czytam na necie tym gorzej :/ na obecną chwilę najbardziej waham się między LX7 a DMZ-TZ60, dodatkowo jest jeszcze Nikon P7800. Za dużo tego i sam nie wiem już co wybrać.
    NIkon D3000

  2. #12

    Domyślnie

    Popatrz jeszcze na Fuji X30 - jest promocja z cash backiem 215zł

  3. #13

    Domyślnie

    LX7 zamówiony
    NIkon D3000

  4. #14

    Domyślnie

    Podepnę się pod temat bo również szukam czegoś z jasnym obiektywem, dużą matrycą do 1000zł - Twój wybór grubo wykroczył poza mój i Twój początkowy budżet

    Biorąc pod uwagę powyższe, wybór pozostaje tylko jeden: Samsung EX2F...a w zasadzie nie ma wyboru bo to jedyny aprat spełniający kryteria i dostępny gdziekolwiek jako nowy (na popularnym portalu aukcyjnym jest jeden rodzynek Olympus XZ-2 ale używka).

    Miał ktoś z nim styczność?

    …tu jest trochę informacji:
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=217637

    Chyba nie ma alternatywy na obecną chwilę.
    Ostatnio edytowane przez tomtytus ; 06-02-2015 o 12:49

  5. #15

    Domyślnie

    Godny uwagi jest jeszcze na Canon S120 acz obiektyw ma ciemniejszy.

  6. #16

    Domyślnie

    Ja dzisiaj odebrałem mojego LX7 aparat fajnie leży w dłoni jest mały i poręczny tak jak chciałem A to że przekroczył budżet no cóż niestety ale chciałem aparat z jasnym obiektywem. Początkowo byłem zdecydowany na XZ-2 ale tak jak mówisz jest trudno dostępny a nowy znalazłem tylko w jednym sklepie internetowym ( przed chwilą sprawdziłem już ostatnia sztuka niedostępna ). Co do Samsunga to jakoś lepiej leżał mi LX 7. Samsung ma odchylany ekran czego brakuje w LX 7.
    NIkon D3000

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •