Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Jaki program do prezentacji zdjęć na Maca?

    Pytanie do użytkowników Maca. Mam przygotować prezentację złożoną ze zdjęć - jakieś 300 zdjęć każde po 5-6MB (bo są wysokiej rozdzielczość, tak więc całość może mieć nawet 1-2GB). Ważna jest żeby była zagwarantowana kolejność zdjęć, fajnie jakbym pod to wszystko mógł podłożyć muzykę, napisy. Co jest istotne, to żeby taki scenariusz prezentacji można było nagrać i zarchiwizować, bo dla tych samych zdjęć mogę mieć różne pokazy..aaa co ważne jakość wyswietlanego obrazu musi być nieskazitelna (tak więc odpadają programy które mają beznadziejny algorytm skalowania albo pokazujące jakieś słabe podglądy zdjęć) a dodatkowo żeby takie prezentacje robiło się szybko wklejanie 300 zdjęć pojedynczo do prezentacji to słaby pomysł Istotne jest to, żebym mógł sam decydować o przełączaniu zdjęć w trakcie pokazu.

    Co do zasady może to być co jest w Lightroomie albo iPhoto tylko problem jest z tym, że zdjęcia mam na kompie stacjonarnym i tam chciałbym robić prezentacje a pokazuje to z laptopu..i tu się zaczyna problem bo nie ma prostej opcji ‘eksport’ Dotyczas używałem programu MySlideShow ale to było na PCecie.

    Michał Szymański
    http://blog.szymanskich.net

  2. #2

    Domyślnie

    Może zdziwi cię, co napiszę, ale całkiem dobry w robieniu prezentacji jest Keynote https://www.youtube.com/watch?v=Te2WGnoefII

  3. #3

    Domyślnie

    No właśnie jeszcze nie robiłem prób bo okazało się że do mojego Maca nie mam wersji darmowej tego programu a nie mam jak tego przetestować

  4. #4

    Domyślnie

    Na Mavericku można było zrobić tak:
    - pobierało się triala iWork09
    - aktualizacja do najnowszej wersji całego pakietu była darmowa

    Nie wiem, czy to zadziała w Yosemicie, ale co szkodzi spróbować.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •