Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2015
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    2

    Domyślnie Lampa Nissin Di600 i nikon D3100

    Witam

    Mam następujący problem związany ze sprzętem podczas robienia zdjęć w warunkach przy słabym oświetleniu. Na zdjęciach pojawiają się pasy, nie za każdym razem. Głównie pracuję na ustawieniach manualnych. Jak przechodzę w tryb lampy TTL to już wogóle jest tragedia. Przy dobrze doświetlonych miejscach bądź przy większej mocy lampy problem jest mniej widoczny bądź całkowicie go nie ma. Dla przykładu wstawiam zdjęcie i bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czy mam wysłać aparat czy lampę do serwisu a może kwestia aktualizacji oprogramowania.

    http://katarzynagarlikowska.pl/index.../2?page_id=337

    ostatnie zdjęcie z kokardą

  2. #2

    Domyślnie

    Nie zauważyłem tych pasów na zdjęciu z kokardą, o jakie pasy chodzi?
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2015
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    2

    Domyślnie

    są pasy, półprzeźroczyste pasy wzdłóż całego zdjęcia, zdjęcie DSC 00029, serwis nikona napisał mi że to dlatego że jest automatyczne iso3200 a powinno byc mniejsze do 800 max i że moja lampa może nie być synchronizowana z aparatem i pojawia się problem. kazali zrobić aktualizację oprogramowania. Ale producent lampy zamieszcza specyfikację że Nikon D3100 jest kompatybilny z lampą.

    Bądź tu człowieku mądry

  4. #4

    Domyślnie

    Czy możesz wstawić gdzieś oryginalne zdjęcie, prosto z aparatu?
    Czy jakoś przygotowujesz zdjęcia do publikacji czy wrzucasz "prosto z puszki"?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •