Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie hofman, telefon.

    Zacznę od Sutton, za którym bardzo tęsknię.
    To małe miasteczko na południe od Londynu ma bardzo interesującą główną ulicę a raczej deptak na którym wiecznie coś się dzieje, Bardzo interesująca ulica do fotografowania, miałem wielkie plany na lato związane z tą ulicą, niestety dane mi było pożegnać się z tym miejscem.
    1

    Na śniadanie najlepszy i jest "Becon Roll"za półtora funta z knajpki znajdującej się na Manor place to uliczka odbijająca od high street. Nie trzeba przepłacać na parkingu w B&Q trzy i pół funta. W tle kawa za piętnaście centów.
    2

    O tym że Sutton jest droższym miasteczkiem z bogatszą, starszą wiekiem ludnością, w którym panuje miła atmosfera i pomoc socjalna, świadczyć może zatrudnienie czterech osób na cały dzień, po zmianie miejsca tamtejszej poczty.
    3

    Tą ulicę upatrzyli sobie obwoźni sprzedawcy, i często tam wystawiają swoje stragany, kiedyś byli przez tydzień Francuzi, to prawdopodobnie zdjęcie z ich pobytu.
    4

    To miejsce przy stacji kolejowej, która zapoczątkowuje High street, budynek po lewej ma swoje ostatnie odliczanie i niedługo zniknie powierzchni ziemi.
    5

    Będąc w jakimś biurze prawniczym, na korytarzu wisiały stare zdjęcia z Sutton w dużym rozmiarze, człowiek który odbierał przesyłkę powiedział że zdjęcia robił stary już nieżyjący właściciel sklepu rowerowego Pearson, który był fotografem, sklep rzeczywiście przyciąga swoją uwagę i widać stare korzenie.
    6

    Bywając dwie godziny na tej ulicy, rano i wieczorem, zauważyłem kilka charakterystycznych ludzi którzy mieliby być później uwiecznieni na moich zdjęciach, Jedną osobę udało mi się złapać niestety nie zdążyłem z nim porozmawiać.
    7
    Ostatnio edytowane przez hofman ; 24-01-2015 o 23:08

  2. #2

    Domyślnie

    Różne miejsca w Londynie, na ślepo.
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14

  3. #3

    Domyślnie

    Tak trochę bałaganiarsko - brakuje mi tu jakiejś opowieści. Z kadrów wybrałbym jedynie 1 i 3. Ostatnich zdjęć (8-14) nie widać.

    A co do samego Sutton - przez jakiś czas tam mieszkałem - bardzo blisko centrum I byłem częstym bywalcem Revolution
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Widać dobre zamiary czy pomysł. Trochę gorzej z wykonaniem. Natomiast wzbudzasz jakieś tam zainteresowanie swoją opowieścią i szkoda, ze tak się urywa niedokończona (pomijam, ze drugiej serii nie widac w ogóle).

  5. #5

    Domyślnie

    Spróbuję jeszcze raz.
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    Jak tym razem nie widać to nie mam pojęcia o co chodzi.
    Ja widzę.

  6. #6

    Domyślnie

    Jeśli to w czymś pomoże. Widzę zdjęcia 8-14 z obu rzutów.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja też widzę, zdjęcia streetowe mają coś w sobie, może nie do końca super technikę ale pokazują to co w streecie najważniejsze, emocje.

  8. #8
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Mnie troszkę wkurzają ludzie z fonami robiącymi fotki z zaskoczenia i z takich dziwnych oddolnych chwytów

  9. #9
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    jak dla mnie tragedia nie ma techniki, nic nie mówią. Jak większość zdjęć tak zwanych ulicznych.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurako92 Zobacz posta
    Ja też widzę, zdjęcia streetowe mają coś w sobie, może nie do końca super technikę ale pokazują to co w streecie najważniejsze, emocje.
    doprawdy chodzi o emocje?
    a tu sa jakieś?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •