Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Sterowanie lampa zew. D5100

    Witam posiadam D5100 a z tego co widzę nie ma żadnego sterowania<odpalania> zewnętrzna lampa błyskowa której bym chciał używać odzienie, co muszę dokupić żeby można było ustawić lampę na np. statywie i ja odpalac??
    Lampa YonGnuo YN-468II powinna być u mnie za jakieś 2 dni, chyba ze lampa odpala się błyskiem Nikona??

  2. #2

    Domyślnie

    YN 486-II posiada fotocelę także będziesz mógł wyzwalać ją błyskiem innej lampy.

  3. #3

    Domyślnie

    Fajnie to jeden problem rozwiązany.
    A teraz inny a jak bym nie chciał korzystać z wbudowanej lampy? to co będzie mi potrzebne? Cos takiego Wyzwalacz radiowy YN-622N ?

  4. #4

    Domyślnie

    Albo błyskiem lampy wbudowanej.
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adriansocho Zobacz posta
    Albo błyskiem lampy wbudowanej.
    No przecież napisałem

    Cytat Zamieszczone przez borek120984 Zobacz posta
    a jak bym nie chciał korzystać z wbudowanej lampy? to co będzie mi potrzebne? Cos takiego Wyzwalacz radiowy YN-622N ?
    Będziesz potrzebował i nadajnik i odbiornik. Nadajnik na sanki aparatu, odbiornik pod lampę którą chcesz wyzwolić.

  6. #6

    Domyślnie

    Jakieś propozycje? Najlepiej coś jak dla amatora ale żeby nie żałować wydanej kasy.

  7. #7

    Domyślnie

    Pewnie za chwilę i tak Twój wątek tam trafi, ale: http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=70

    YN RF-603N II - tylko wyzwalanie
    YN-622N - "przeniesienie iTTLa"

  8. #8

    Domyślnie

    Mialem ten sam problem z moim d5100 rozwiązaniem był wyzwalacz z odbiornikiem ja mam lampę nissan di866 mk2

  9. #9

    Domyślnie

    I tak bendę musiał zrobić wezmę zestaw co kolega podał

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •