Close

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 120
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Do kosza jak najbardziej. Albo na pamiątkę.
    red light, dark room...

  3. #3

    Domyślnie

    A mi się podoba Ciepłe rodzinne zdjęcie, wywołuje uśmiech, technicznie też ok

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Do kosza jak najbardziej. Albo na pamiątkę.
    Masz czesto kłopot z rozwijaniem swoich myśli. Za dużo teleturniei?

  5. #5

    Domyślnie

    Moje jak najbardziej subiektywne odczucie jest takie, że zdjęcie to obnaża zdecydowanie więcej intymności niż jest w stanie pokazać przeciętna kobieta. To pozostawia widza z zewnątrz w konsternacji i z pytaniem "czy na pewno chciałem to zobaczyć?"

  6. #6

    Domyślnie

    Ciekawy punkt widzenia? Zdaje mi się, że na zdjęciach ciążowych kobiety pokazują zwykle więcej, a brzuszek jest wręcz głównym tematem. Zamiast wymachiwania materiałami w studio, ja postanowiłem 'ubrać' to wszystko w bardzo realny klimacik. Konsternacja?

  7. #7

    Domyślnie

    Smutny komentarz, warto się zastanowić czemu duchowa intymność wywołuje w nas konsternacje.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    Zamiast wymachiwania materiałami w studio, ja postanowiłem 'ubrać' to wszystko w bardzo realny klimacik. Konsternacja?
    i bardzo sluszna decyzja to byla. mile cieple i albumowe w pozytywnym tego slowa znaczeniu

    Notoryczna - jesli to zdjecie wywoluje konsternacje to az strach otworzyc oczy i spojrzec gdziekolwiek
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Smutny komentarz, warto się zastanowić czemu duchowa intymność wywołuje w nas konsternacje.
    Mimo wszystko odbiorę to jako pozytywny komentarz, bo w scence nie ma niczego, co nie zostałoby zainscenizowane (no, może poza brzuchem ) Bardzo nas ostatnio cieszą te teatrzyki.

  10. #10

    Domyślnie

    Miało być w miarę naturalnie i takie sprawia wrażenie... Aczkolwiek żonka ma potencjał, całego nie wykorzystałeś. Ogólnie temat nie jest prosty wbrew pozorom. A oburzenie niektórych w dobie wszechobecnej nagości jest zabawne.
    D610, D300s, N35mm f/2D, N85mm f/1.8, N55-200mm f/4-5,6, SB-700 i inne klamoty

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •