Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 120
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Notoryczna Zobacz posta
    Moje jak najbardziej subiektywne odczucie jest takie, że zdjęcie to obnaża zdecydowanie więcej intymności niż jest w stanie pokazać przeciętna kobieta. To pozostawia widza z zewnątrz w konsternacji i z pytaniem "czy na pewno chciałem to zobaczyć?"
    Nie żartuj.
    Nie wiem czy jesteś kobietą czy mężczyzną, ale dzieci chyba nie masz, skoro tak piszesz o kobiecie w ciąży.
    Ja bardzo miło wspominam ciąże żony i mam kilka (niestety za mało) zdjęć na których ona prezentuje się na różnych etapach ciąż.
    Niestety mam zakaz pokazywania jakichkolwiek jej zdjęć na forum . Ale zaraz sobie pooglądam w albumie. (Powstawały jeszcze na kliszy.)

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Nie żartuj.
    Nie wiem czy jesteś kobietą czy mężczyzną, ale dzieci chyba nie masz, skoro tak piszesz o kobiecie w ciąży.
    Ja bardzo miło wspominam ciąże żony i mam kilka (niestety za mało) zdjęć na których ona prezentuje się na różnych etapach ciąż.
    Niestety mam zakaz pokazywania jakichkolwiek jej zdjęć na forum . Ale zaraz sobie pooglądam w albumie. (Powstawały jeszcze na kliszy.)
    Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, w czym tkwi różnica (vide: "mam zakaz") i tyle w temacie

    Mój dystans do tego i podobnych zdjęć nie wynika z samego faktu ich istnienia, ale z upubliczniania.
    Wierzę, że bohaterka tego wątku wręcz namawiała męża do wystawienia swojego brzuszka na forum, ale jednak większość kobiet podejmuje decyzję podobnie jak Twoja żona.

    trixiglk - wszechobecna nagość nie jest czymś szczególnie chwalebnym, nieprawdaż.
    Ostatnio edytowane przez Notoryczna ; 18-01-2015 o 20:48

  3. #13

    Domyślnie

    Podobnie jak w przypadku zdjęć pojawiających się w dziale 'Akt'. Różnie się do tego podchodzi, ale są kobiety (na szczęście), które potrafią rozgraniczyć swoją rzeczywistą intymność i rolę, w którą wcielają się podczas ustawiania zdjęcia.

  4. #14

    Domyślnie

    Notoryczna nie rób jaj. Jeśli tutaj jest coś oburzającego i przekraczającego granicę to ja jestem ślepy.
    Kobieta może czasem dać mężowi zakaz upubliczniania bo przeważnie uważa, że źle wygląda . Żona Kartofelindera wygląda dobrze. Zdjęcie jest dobre (jak zwykle zresztą).
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  5. #15

    Domyślnie

    A gdzie napisałam, że jest coś oburzającego?
    To właśnie moim wpisem wszyscy są oburzeni

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Mazowieckie
    Posty
    92

    Domyślnie

    Korzystaj póki żona w ciąży... Ja żałuję, że zrobiłem mojej tak mało zdjęć jak była w ciąży. Chociaż to jeszcze można nadrobić i za 9 miesięcy, no może trochę dłużej jak brzuch urośnie, nadrobić zaległości!

  7. #17

    Domyślnie

    @Notoryczna
    Wybiórczo cytujesz:
    "mam zakaz pokazywania jakichkolwiek jej zdjęć"
    Po prostu nie lubi upubliczniania swojego wizerunku i ja to szanuję, choć kilka niepozowanych portretów chętnie bym pokazał.

    Edycja.
    Teraz zobaczyłem że jesteś z Lublina. Pozdrawiam .

  8. #18

    Domyślnie

    Pozdrawiam serdecznie również
    (myślę, że nie było sensu cytować więcej, przecież rozmawiamy właśnie o upublicznianiu)

  9. #19

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez Notoryczna Zobacz posta
    ...

    trixiglk - wszechobecna nagość nie jest czymś szczególnie chwalebnym, nieprawdaż.
    Ano nie jest niczym chwalebnym... Ale tak jest i już!
    Bawi mnie po prostu gdy ktoś wrzuca fotkę a inny się obrusza, że zbyt intymna i nie powinna być publikowana. Skoro żonka się zgodziła to kto mu zabroni? A jak żona się nie zgodziła to Ona się nim zajmie odpowiednio i wybije z głowy głupie pomysły.
    D610, D300s, N35mm f/2D, N85mm f/1.8, N55-200mm f/4-5,6, SB-700 i inne klamoty

  10. #20

    Domyślnie

    Cieszę się, że poprawiłam szanownemu koledze humor. Przypominam też, że wystawienie zdjęcia do oceny ma też taką konsekwencję, iż może to być ocena negatywna. Na tym to chyba z grubsza polega, czyż nie?


    Sent from my Lumia 610 using Tapatalk

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •