Close

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 120
  1. #111

    Domyślnie

    oj miałem kilka stron czytania do nadrobienia, a pojmując temat czysto filozoficznie należałoby się zastanowić, dokąd zmierzamy, czego chcemy, i jak chcemy to osiągnąć. Fotografia jest trochę jak woda, nigdy idealna i zawsze inna, jednemu podoba się ciche lustro przy brzegu jeziora a innemu wiry w rzece.... zauważam że wielu z Was rozpatruje fotografie w dziwnych kategoriach i dziwnymi czasami dla mnie kryteriami, a to światło, a to cień, a to to a to tamto a to poza nie taka, a to ręki brakuje a to noga źle ułożona, a to znów emocje się nie podobają ale mało kto bierze pod uwagę to, co i jak chciał przekazać model lub autor obrazu, czasami oceniacie zdjęcie technicznie, wyznaniowo, uznaniowo ale niestety mało humanistycznie, może zadajcie sobie pytanie: czy zrobiłbyś identyczne lub podobne zdjęcie swojej kobiecie w ciąży, chociażby do rodzinnego albumu???
    odpowiem za siebie, ja tak bo mi ten ciepły obraz akurat się podoba, pozdrawiam autora i założyciela wątku wraz z małżonką i potomkiem

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    Masz czesto kłopot z rozwijaniem swoich myśli. Za dużo teleturniei?
    Ja pojechałem po zdjęciu, a ty pojechałeś po mnie - reakcja na tyle powszechna, że nawet nikt nie zauważył tego buractwa.
    red light, dark room...

  3. #113

    Cool

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Do kosza jak najbardziej. Albo na pamiątkę.
    Jeśli chcesz pisać takie bezużyteczne komentarze, rodem z teleturnieju, a jednocześnie uniknąć mojego buractwa, to może unikaj moich wątków.

    Pozdro

  4. #114

    Domyślnie

    Moja kobieta mi zarzuca, że właśnie takich zdjęć jej nie robiłem gdy była w ciąży (byłem zajęty bieganiem z aparatem po klifach ).

    Co do samego zdjęcia nie mam uwag krytycznych. Zdjęcie jest wykonane świadomie bez przypadkowości i do tego pokrywa się z moim poczuciem estetyki.

    PS
    Współczuję autorowi czytania niektórych komentarzy rodem z katolickiego średniowiecza.

  5. #115
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kulten Zobacz posta
    ...
    PS
    Współczuję autorowi czytania niektórych komentarzy rodem z katolickiego średniowiecza.
    Nie wiem, gdzie Ty tu widzisz w komentarzach średniowieczne klimaty, skoro nikt z komentujących nie poczuł się zgorszony?
    Przeczytaj z łaski swojej, jeszcze raz cały wątek, to może wreszcie zrozumiesz jakie były intencje biorących udział w dyskusji.
    To może dla Ciebie marna pociecha, ale nie byłeś jedyny, który dopatrzył się w zapisanych w tym wątku słowach tego, czego w nich nie ma.
    Medice, cura te ipsum.

  6. #116

    Domyślnie

    Z łaski swojej przeczytałem 1x cały wątek i to mi wystarczy. Za to przyłączę się do innych, którzy chcieliby zobaczyć Twoje zdjęcia. Ja swoich się nie wstydzę ale też nikomu nie piszę, że jego zdjęcia są niestosowne etc., szczególnie w przypadku zdjęć z gołym brzuchem. Intencji tych na "nie" w większości wypadków nie sposób zrozumieć skoro ich odbiór wiąże się z religijnymi definicjami postrzegania świata i tychże narzucania innym w myśl recepty na jedyną słuszną (własną) prawdę.

  7. #117
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kulten Zobacz posta
    ... Intencji tych na "nie" w większości wypadków nie sposób zrozumieć skoro ich odbiór wiąże się z religijnymi definicjami postrzegania świata i tychże narzucania innym w myśl recepty na jedyną słuszną (własną) prawdę.
    Nie lecz swoich kompleksów kosztem nas wszystkich, bo to już zaczyna być wręcz komiczne.
    Jedynie niektórzy moi adwersarze w tym wątku, czynią jakieś religijne wtręty, zresztą kompletnie od czapy, wszak to wątek stricte fotograficzny.
    Medice, cura te ipsum.

  8. #118

    Domyślnie

    O jakich kompleksach piszesz? Czy za każdym razem ostatnie słowo musi należeć do Ciebie? Wypowiedziałeś się tu już dostatecznie wiele razy więc możesz już spuścić z tonu.

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    Jeśli chcesz pisać takie bezużyteczne komentarze
    Małe dzieci jak się czegoś boją to zamykają oczy, a ty jak czegoś nie rozumiesz to piszesz, że jest bezużyteczne he he he
    red light, dark room...

  10. #120

    Domyślnie

    Jeśli się czegoś nie rozumie to trudno zrobić z tego użytek...

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •