Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Przemku, mam pytanie- czy korekte blysku w 568 wprowadza sie bezposrednio wybierakiem? W sensie ze na + to w gore lub w prawo, a na - w dol lub w lewo?

  2. #12

    Domyślnie

    Tak bezpośrednio w lewo minus i w prawo plus.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Przemku, mam pytanie- czy korekte blysku w 568 wprowadza sie bezposrednio wybierakiem? W sensie ze na + to w gore lub w prawo, a na - w dol lub w lewo?
    Miałem 565 ale w niej jest tak samo czyli prawo-lewo kursorem.
    w 52 dotykasz ev i góra-dół + potwierdzenie poszczególnego stopnia przez dotyk.Trwa może 3 sekundy dłużej ale za to nie trzeba tak często tego używać w 52 i walić +2 jak w yn:P
    D5100 / S17-50 F2.8 /Metz52

  4. #14

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź Panowie. Czyli jak dla mnie pod tym względem rewelacja- identycznie jak mam 468-II.

  5. #15

    Domyślnie

    Kupiłem 568EX. Czas pokaże, czy był to trafiony zakup.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Kupiłem 568EX. Czas pokaże, czy był to trafiony zakup.
    Daj proszę znać czy będzie działać poprawnie HSS, pozdrawiam i gratuluję dobrego mam nadzieję wyboru.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Drack Zobacz posta
    Daj proszę znać czy będzie działać poprawnie HSS, pozdrawiam i gratuluję dobrego mam nadzieję wyboru.
    Pierwsze próby z lampą satysfakcjonujące. Najkrótsza synchronizacja z czasem 1/8000 sek działa poprawnie. Kilkanaście fotek testowych z ruchliwym psem i różnymi, krótkimi czasami zakończone sukcesem. W sumie to żadna fotka nie była naświetlona niepoprawnie więc 100% satysfakcji. Z czasem wyjdzie czy wszystko jest okej jak przyjdzie robić po 200-300 fotek z lampą. Wtedy być może jakieś błędy mogą wyjść na jaw.
    Moc błysku ponad moje potrzeby. TTL działa lepiej niż w 468-II. Fajna opcja szybkiego włączania/wyłączania lampy.
    Samo menu wydaje mi się dość skomplikowane i jakieś mało logiczne w użyciu. Ale lampę mam dopiero od wczoraj więc pewnie temat do ogranięcia.
    Zastanawia mnie bzyczenie podczas ładowania się lampy oraz co kilka sekund nawet jak jest nieużytkowana. Ciekawe czy każdy egzemplarz tak ma czy moja jest jakaś felerna. W każdym razie nie zaprzątam sobie tym głowy- zdechnie to będę reklamował.
    Póki co to tyle.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Pierwsze próby z lampą satysfakcjonujące....
    Póki co to tyle.
    Dzięki za informacje, przed 568ex miałem przez tydzień Nissina 866 MKII i on też mi piszczał, trzeszczał, jęczał i piskał, niestety nie współpracował z moim body bezprzewodowo przez YN622 więc szybko zmieniłem na Yn.

  9. #19

    Domyślnie

    Co mnie w tej lampie pozytywnie zaskoczyło (a nie zdawałem sobie sprawy, że może taką funkcję posiadać), to wybór między DX a FX. Akurat korzystam z obu formatów więc taka możliwość wyboru bardzo cieszy.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •