Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: pomoc

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar pumka
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    17

    Domyślnie pomoc

    hej dzisiaj zakupilam nikona d40 zostal mi polecony przez przyjaciela ktory juz troszke go uzytkowal i polecil mi jako sprzet dla poczatkujacych jednak czy ktos z was moglby mi podac jakies stronki zebym mogla dwoiedzc sie wiecej o funkcjach mozliwosciach itd tego cudenka
    ps. co niektorzy twierdza ze to bubel -hmmm czy naprawde nie jest za dobry ????

  2. #2

    Domyślnie

    Po polsku czy w innych językach też?

    Może na początek coś takiego:
    http://www.nikondigitutor.com/eng/d40/index.shtml

  3. #3

    Domyślnie

    Co do funkcji to masz wszystkie opisane w instrukcji obslugi. Nie nazwalbym tego aparatu bublem, jako minus to to ze pasuja tylko obiektywy z wlasnym napedem a wiadomo ze do tanich nie naleza.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar pumka
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    17

    Domyślnie

    hej bede wdzieczka w kazdym jezyku ale na pocztku po polsku byloby najlepiej

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar pumka
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    17

    Domyślnie

    dzieki poprostu musze sie nauczyc go obsugiwac i nauczyc sie robic dobre zdjecia
    najwazniejsze jest dla mnie poznac go od bebechow

  6. #6

    Domyślnie

    Instrukcja obsługi D40 wg Kena Rockwella:
    http://www.kenrockwell.com/nikon/d40...uide/index.htm

  7. #7

    Domyślnie

    Ten aparacik robi bardzo dobre jpegi i jak już ktoś napisał szkoda że brak śrubokręta
    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=5092

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Warszawa /prawie/
    Posty
    78

    Domyślnie

    Panowie ! Usystematyzować odpowiedzi:
    !. Najpierw zapoznać się z instrukcją obsługi
    2. robić fotki, nie bać się
    3. w razie wątpliwości pytać, na tym forum też,
    4. PEWNIK, D 40 TO DOBRY APARAT /WYBóR/
    5/ PEWNIK należy pozdrowić nową użytkowniczkę sprzętu /dobrego/ marki /dobrej/ Nikon...

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar pumka
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    17

    Domyślnie

    dzieki wielkie za odpwiedzi robie zdjecia jak tylko si eda i komu tylko sie da bez ograniczen moja instrukcj ajest w jezuku ang coz wiekszosc jest dla mnie zrozumiala bez problemu ale jednak mam kilka zastrzezen i niejasnosci moze ktos z was zna jakas stronke z polska instrukcja do sciagniecia
    kurcze ciesze sie ze sprzecicha jak dziecko z lizaka teraz tylko opanowac mozliwosci i szalec

  10. #10

    Domyślnie

    Cos mi sie wydaje, ze znajomy nie uprzedzil Cie, ze w D40 nie dziala AF z obiektywami bez silnikow. A z dobrych obiektywow bez silnika wlasnie -- jest cala masa. Jest to dosc spore ograniczenie. Mimo, ze D40 to z zalozenia lustrzanka dla poczatkujacych, osobiscie nigdy bym nie wpadl, zeby wlasnie takiej osobie polecic ten korpus. Prawde mowiac -- dla mnie jest on pomylka. Dla kogos, kto chce sie uczyc i rozwijac -- nie jest dobrym wyborem (ze wzgledu na ograniczenie w szklach), dla zawodowca -- tym bardziej. Hmmm... wg mnie to aparacik "do domu"... Czyli -- kupic w zestawie z dedykowanym szkielkiem i uzywac po prostu do fotografowania imprez rodzinnych.
    Wiem, ze na pewno masa ludzi jest z niego zadowolona i ze sporo z nich robi swietne zdjecia, ale moja ocena jest jedna -- ten aparat to kastrat, ktory nie powinien sluzyc ludziom, chcacym uczyc sie fotografii. No chyba, ze maja duzo pieniedzy i za pol roku moga go zmienic np. na D80.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •