Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2015
    Miasto
    Dzierżoniów
    Posty
    37

    Domyślnie

    shaolin Spoko dzięki za konstruktywną krytykę wszystkie rozumiem Nie z tym B7W nie jest tak źle tylko sytuacja którą ująłem raczej jest ponura więc tak jak mówisz muszę jeszcze bardziej popracować nad techniką i łapaniem pięknych momentów aniżeli obróbką
    Wiem że przepał to już brak szczegółów w bieli więc niż nie odzyskamy ale tego głównie używam przy nocnych zdjęciach gdzie mogę powoli doprecyzować sobie stopień naświetlenia. Wiadomo w trakcie chrzcin jest mało czasu parametry ustawiam wcześniej zanim zacznie się główny moment przeważnie ISO 1000 i najniższą przysłonę jaką oferuje w danej chwili obiektyw jakiego używam resztę dopalam lampą na TTL z delikatną korekcją to na + 1EV to na - 1EV w zależności od sytuacji. Ale muszę przyznać że poruszam się w tym jak dziecko we mgle wcześniej głównie portrety i plenery ale że zawsze ktoś mnie prosi to nie potrafię odmówić a i może jakoś się rozkręcę A powiedz mi jak dodawać foty tak by od razu fota się pojawiała bo te linki to faktycznie lipka.

  2. #32
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Kopiujesz link bezposredni i wrzucasz miedzy tagi (gdzie adres to link do foty)

    Pamietaj, ze maksymalny rozmiar zdjecia to 1024px w poziomie i 850px w pionie (po dlugim boku) wiec te z imgur beda za duze i moderator Cie pogoni

  3. #33
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2015
    Miasto
    Dzierżoniów
    Posty
    37

    Domyślnie

    Co do rozmiarów fotek to już wiem obejrzałem tu już setki postów i widzę nie raz jak ludzie właśnie nadmieniają że ma być w takim a nie takim rozmiarze Tylko właśnie boki mi się pomyliły ale zaraz będę zakładał nowy temat to te info mi się przyda dzięki

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Conan7D Zobacz posta
    Myślałem że to forum czemuś służy wzajemnemu rozwojowi i debacie nad problemami ale rozumiem też Twoją drażliwość bo jest dużo idących na łatwizne i posługujących się ludzmi na tym forum.
    Nad problemami debatują Ci którzy je mają. A wzajemny rozwój polega na wymianie doświadczeń obu stron debaty. Tymczasem z forum zrobiło się zbiorowisko ludzi z postawą roszczeniową w mniejszym lub większym stopniu.
    No cóż takie czasy. Moja córka jest taka sama. Jeśli jej powiem, żeby przeczytała np. instrukcję, to jest wielka obraza majestatu.

  5. #35
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2015
    Miasto
    Dzierżoniów
    Posty
    37

    Domyślnie

    freefly Coś w tym jest zgadzam się z Tobą ja też już obserwuje któreś z pokoleń i zauważam zmiany które nie koniecznie idą w parze z moim pojmowaniem świata

  6. #36

    Domyślnie

    A ja trochę poćwiczyłem te z ISO 3200 idzie cosik wyciągnąć


Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •