Close

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 123
  1. #1

    Exclamation D750 czy D810 który aparat pełnoklatkowy na dzien dzisiejszy byłby najlepszym zakupem

    Witajcie !
    Szukam i szukam po forum ale nie moge znaleść wątku ktory z obecnych pełnoklatkowych aparatów byłby lepszy.
    Chciałbym was prosić o opinie.
    Pozdrawiam

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    do zarabiania wesela, chrzty i sesje plenerowe

  4. #4

    Domyślnie

    ten który ma NAJMNIEJ istotnych dla Ciebie wad

  5. #5

    Domyślnie

    i ja jestem zainteresowany merytorycznymi radami doświadczonych forumowiczów. dobry wątek.

  6. #6

    Domyślnie

    zależy mi tylko na dobrej jakosci zdjecia

  7. #7

    Domyślnie

    Smutne trochę, że ludzie, którzy nawet nie mają pojęcia co im jest potrzebne, chcą jeszcze później brać za to od ludzi pieniądze - proponuję najpierw wybrać się może do szkoły albo jakąś książkę kupić.

  8. #8

    Domyślnie

    Na wesela 36 milionów pikseli się nie przyda. Do studio tak.
    Młodzi wrzucają zdjęcia na fejsa, wywołują 10x15 i ustawiają na tapetę w telefonie.
    D750 | D750 | N14-24 | N24-70 | N70-200 VRII | N85 1.4D | S35 1,4 | T90 2.8 | Sb900 | Sb910 | Atlas 600TTL| MGA-684

  9. #9

    Domyślnie

    D810 jest dobrym aparatem z wada ( plamy na długim czasie naswietlania ) ktora została zlikwidowana,
    D750 ma ponoc lepsze Iso i jest dobry do wszystkiego do portretu do sportu na spacer i do zarabiania ale ma wade FLARY ktorej sie boje ze sie pojawi przy kupnie ;/

    Cytat Zamieszczone przez Ketosz Zobacz posta
    Smutne trochę, że ludzie, którzy nawet nie mają pojęcia co im jest potrzebne, chcą jeszcze później brać za to od ludzi pieniądze - proponuję najpierw wybrać się może do szkoły albo jakąś książkę kupić.
    To bedzie moja pierwsza pełnoklatkowa Lustrzanka wiec proszę o wyrozumiałość
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 31-12-2014 o 01:36

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ketosz Zobacz posta
    Smutne trochę, że ludzie, którzy nawet nie mają pojęcia co im jest potrzebne, chcą jeszcze później brać za to od ludzi pieniądze - proponuję najpierw wybrać się może do szkoły albo jakąś książkę kupić.
    Realne bezrobocie rośnie panie kolego ... ; jakoś trzeba próbować zarabiać , a branża "fotoart" wydaje się być najmniej pracochłonną i najmniej wymagającą od potencjalnego świadczeniodawcy, przy potencjalnie wysokich możliwych do osiągnięcia zyskach - więc jest ostre parcie ..... Samo życie.

    Przecież nie pójdzie chłop (jeden z drugim , po marketingu, zrządzaniu lub administracji) zarządzać przedsiębiorstwem bo to za trudne jest i nikt mu na to nie pozwoli ..... , a i zarządzać nie ma za bardzo czym .....; Nie łatwiej jest kupić puchę , dwa szkła , lampę ? Czasem nawet dotacje dają ........ Co to za problem porobić zdjęcia ?
    ( przepraszam Fotoarte1985 za ten wtręt - to nie do Ciebie bezpośrednio ; jestem świeżo po lekturze artykułu który podaje , że w ostatnich 8 latach dorobiliśmy się, jako naród, 48 tysięcy magistrów od w/w specjalności ; 80% z nich do dziś nie znalazła zatrudnienia ...... ; sam jestem pracodawcą - widzę kto aplikuje o pracę ; potwierdza się )


    Żeby nie było niemerytorycznie ;
    nieistotny jest sprzęt ; dziś liczą się umiejętności i .... , niestety, znajomości
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 30-12-2014 o 19:30

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •