Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Leon

  1. #1

    Domyślnie Leon

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.

    I jeszcze jakby ktoś chciał obejrzeć i posłuchać moich kilku zdań na temat tego auta to zapraszam

    https://www.youtube.com/watch?v=GHer-UzfnV0

  2. #2

    Domyślnie

    Szkoda, że detale jak np napisy brudne w trakcie zbliżenia.

    Ciekawe zdjęcia i naprawdę dobrze ukazują auto.
    D5100 + N 18-55 3,5-5,6 + N 55-200 4-5,6 + SIGMA 10-20 4-5,6 + N 50 1.8G + Velbon 888DX + grip + filtry + i wiele innych

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za komentarz. Zawsze pamiętam o czyszczeniu detali przy fotach makro i zawsze wychodzi z tego kupa ;/. Muszę chyba jakiś pędzelek ze sobą wozić bo wyczyszczenie np znaczka FR na klapie za pomocą chusteczki graniczy z cudem. Szczególnie jak pada deszcz.

  4. #4

    Domyślnie

    Mimo małego brudu tu i tam zdjęcia się mi podobają.
    Co się dzieje na zdjęciu 5 i 6 ? Kolor klapy i zderzaka bardzo się różni i przy takich zbliżeniach warto zwrócić na to uwagę.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Co się dzieje na zdjęciu 5 i 6 ? Kolor klapy i zderzaka bardzo się różni i przy takich zbliżeniach warto zwrócić na to uwagę.
    Na zderzak i klapę światło pada pod innym kątem - ot i tajemnica rozwiązana Przy takim szaro-burym świetle wychodzi to bardziej, niż w pełnym słońcu.

    A jeśli chodzi o fotki, to hmm...1 OK, 2 ciemnica ponad samochodem, 3,4 OK, ale póżniej, to już niestety słabo. Najbardziej mnie rozwaliły Twoje buty odbijające się w kierownicy pod napisem Airbag na 8. Na 7 nie ma ostrości. O brudzie już powiedziano, więc się nie będę rozpisywał.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  6. #6

    Domyślnie

    To ja jeszcze dodam tylko, ze trawa wlazaca na auto tez dobrze nie wyglada.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  7. #7

    Domyślnie

    I owe niechlujne dbanie o detale na 5tce, widać maziaka jak przecierałeś klapę
    FUJIFILM X-T1 + FUJINON 18-55 F2.8-4 R LM OIS

  8. #8

    Domyślnie

    Ehh muszę faktycznie coś zrobić z tymi detalami. Dzięki za rady na przyszłość.

    PS co do koloru lakieru samochodu to w cenniku i specyfikacji występuje on jako ... biały.

  9. #9

    Domyślnie

    5 mój faworyt
    D5100 + N 18-55 3,5-5,6 + N 55-200 4-5,6 + SIGMA 10-20 4-5,6 + N 50 1.8G + Velbon 888DX + grip + filtry + i wiele innych

  10. #10

    Domyślnie

    Mnie najlepiej przypasowala 4. Ogolnie przegiales chyba z clarity, a to dodatkowo wyciagnie kontury trawy i brud na aucie. Szkoda bo fajne auto i miejscowka nawet spoko

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •