Close

Strona 62 z 151 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 1510
  1. #611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    TA... to pogorszenie wizerunku to spędza im sen z powiek na bank .
    Zobacz na notowania Nikona w ubiegłym roku a zobaczysz ile firma straciła
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  2. #612

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Zobacz na notowania Nikona w ubiegłym roku a zobaczysz ile firma straciła
    I chyba właśnie tutaj jest pies pogrzebany: śpieszyli się z nowością, z nowym modelem, bo feedback z rynku pokazywał że wypuszczenie nowości im notowania poratuje.
    No i wypuścili...

  3. #613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    TA... to pogorszenie wizerunku to spędza im sen z powiek na bank .
    Molestujcie się dalej, w Nikonie nie śpią przez wasze rozterki.
    No musze sie z Tobą zgodzic A serio to sadze,ze duzo zarowno profesjonałów jak i amatorow woli miec sprzet BEZ wady chociazby takiej chimerycznej i trudnej do wyegzekwowania (dla niektorych )
    Ostatnio edytowane przez fotouśmieszek ; 03-01-2015 o 13:49
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  4. #614
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Ogolnie jest tak - placisz za 100% to oczekujesz 100%, skoro dostajecie mniej (aparat z wada) to niech sprzedaja za pol ceny i kazdy bedzie sie cieszyl

  5. #615

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Ogolnie jest tak - placisz za 100% to oczekujesz 100%, skoro dostajecie mniej (aparat z wada) to niech sprzedaja za pol ceny i kazdy bedzie sie cieszyl
    Dokładnie... Niech zapakują go do nowego kartonu, dadzą napis "shit flare edition" i sprzedają za 4k pln
    A jak uporają się z tym czymś to dadzą "deluxe edition" za "ósemkę pln"

  6. #616

    Domyślnie

    skoro to zjawisko występuje we wszystkich praktycznie body, tylko bardziej albo mniej intensywnie to równie dobrze nikon może określić je jako cechę wynikającą takiej a nie innej konstrukcji body (miniaturyzacja). Tak samo jak za wadę techniczną nie uznają zmniejszonego względem pozostałych body z cam3500 krycia kadru czujnikami AF, czy czasu migawki tylko do 1/4000. Oczywiście że jest "cachą" której nie można jednoznacznie ocenić przed zakupem body (jak np. rozdzielczość matrycy, ilość pól AF, czy minimalny czas naświetlania) ale przecież zachowania AF w różnych warunkach, czy praktycznej przydatności różnych ISO w zależności od okoliczności też nie określają obiektywne parametry widniejące na specyfikacji a mimo to nie ma możliwości zareklamowania d4s ze względu na wątpliwą użyteczność iso HI3 czy też D600 ze względu na niezbyt idealną pracę AF w świetle żarowym; bo to nie wady a cechy aparatów.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  7. #617

    Domyślnie

    Śmiała teza. Chlapanie olejem też było cechą d600?

  8. #618

    Domyślnie

    (...)Z wadą czy bez - utrata wartości jest tak duża że te 500 zł różnicy nijak się ma do kosztów to raz a dla pracującego z tym body to kwestia różnicy godziny pracy... Po prostu jesteście śmieszni. Mam D750, robię nim zdjęcia, wystawiam rachunek, nie widziałem jeszcze flary i cienia, a zarobioną kasę już widziałem .(...)
    Uwielbiam takie teksty
    Mam D800 który- od czasu do czasu- łapie chwilową zawiechę af. Też jakoś z tym żyje, skoro da się z tym żyć, a i nie stać mnie na zmianę systemu tylko z tej przyczyny.
    Natomiast ze względów zasadniczych- nie będę frajersko ekstra płacił firmie, która ma mnie gdzieś- nie wymienię na 810kę. Ta wada 750ki- z mojego punktu widzenia- jako dająca efekt w miarę przewidywalny, jest mniejszym złem, niż te zawiechy w mojej 800ce.
    Nie będę jednak wmawiał ludziom- posiadającym ten aparat, czy nie posiadającym- że nie ma sprawy... skoro problem jest.
    Marek

    Zakon Fuji

  9. #619

    Domyślnie

    A ja problem flary rozwiąże tak: przestane czytać fora itp.

  10. #620
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez himi Zobacz posta
    Śmiała teza. Chlapanie olejem też było cechą d600?
    Bylo, chlapanie olejem odroznialo D600 od wszystkich innych puszek

    Pamietajmy, ze cecha to tylko cos co charakteryzuje dana osobe/obiekt/zjawisko, dlatego trzeba spojrzec glebiej i sprawdzic czy dana cecha jest zaleta czy wada

Strona 62 z 151 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •