Close

Strona 60 z 151 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 1510
  1. #591

    Domyślnie

    Będzie się przyglądał do momentu jak D760 wejdzie na rynek.

  2. #592

    Domyślnie

    Poczyściłem z ostatniej dyskusji o serwisie N, proszę trzymać się tematu.
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 01-01-2015 o 13:32

  3. #593

    Domyślnie

    Tohm Hogan na Nowy Rok o problemach z puchami Nikona, w tym D750:

    http://www.dslrbodies.com/newsviews/...-bad-news.html


    Ten też warty przeczytania:
    http://www.dslrbodies.com/nikon/abou...hould-fix.html
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 01-01-2015 o 13:55

  4. #594

    Domyślnie

    I który prawnik w Polsce lub która instytucja skłoniła by Thoma i innych do napisania w tej sprawie?
    Nie mam głupiej satysfakcji dowalenia nikonowi. Skoro używam ich sprzętu chcę, żeby był jak najlepszy. Na nowy rok Nam wszystkim i firmie Nikon życzę szybkiego rozwiązania tej usterki.
    Zmiany nastawienia do klienta nie życzę i nie spodziewam się - kto czyta teksty zamieszczane przez Hogana wie, że ma on podobne spostrzeżenia co do funkcjonowania japońskiej korporacji co my. Nie dotyczą one tylko małego, Polskiego grajdołka.
    A przy okazji Tomku - TOP76 - szczere gratulacje za rzeczowe, spokojne, merytoryczne tropienie usterki
    myślę co piszę

  5. #595

    Domyślnie Flara na D750

    Może ktoś się wypowie na temat poniższego zdjęcia wykonanego w noc sylwestrową, oczywiście Nikon D750 (obiektyw Nikkor 24-70 f/2.
    Czy moje body dotknięte jest problemem?
    Flara pochodzi z ulicznej latarni, obiektyw był na statywie uniesiony wysoko do góry, tak że latarnia była całkowicie poza kadrem.

    Wyjaśnię ,że robiłem testy z latarką świecącą w obiektyw i w żadnym przypadku nie potrafiłem uzyskać charakterystycznej flary w górnej części zdjęcia (TOP67 - pytanie właściwie kieruję do Ciebie, dzięki za wykrycie problemu, ale czy flara w dolnej części zdjęcia nic nie zmienia w Twojej teorii przyczyny problemu z jakim mamy do czynienia?)

    A przy okazji dla wszystkich Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

  6. #596

    Domyślnie

    mk14, każdy D750 ma ten "defekt". Obaliliśmy już tę teorię, że są sztuki, na których to nie występuje.
    Po drugie... ja też testowałem "świecenie latarką od dołu" i potwierdzam, że tam odcięcie/cień też powstaje.
    Wygląda na to, że na Twoim zdjęciu właśnie to złapałeś.

  7. #597

    Domyślnie

    D3200 to samo .Problem z odbiciem znany z D750 obecny również w D3200

  8. #598

    Domyślnie

    Warto wysylac jak najwiecej linkow na bolesny temat do takich wlascicieli stron jak Ken Rockwell,Fred Miranda itepe.Moze to rozrusza Amerykanow Ktos wspomnial,ze Hogan juz o tym napisal. Chyba nalezy podtrzymywac presje.
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  9. #599

  10. #600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    ale powiedz mi, po co ?
    bo chcę po prostu kupic tę puszke POPRAWIONĄ. Juz raz kupilem d600, rzygała olejem a za chwile wypuscili d610. Nikon poprawi d750 TYLKO z 2 powodow: spadku obrotow lub groźby pogorszenia wizerunku firmy. Reszty sie domyslisz...chyba.
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

Strona 60 z 151 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •