Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2014
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    164

    Domyślnie

    Dla mnie tam zdjęcie spoko.
    A jakim aparatem zrobione - tomi centralnie wisi.
    Fuji GSW 690 III, Pentax 67, Nikon F4, FA, FM2, D3, D3200 Full Spectrum

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cooder Zobacz posta
    Ojej, już się bać?

    Faktycznie dałem się zmylić jednej literce - punkt dla Ciebie. Niemniej jednak Twoje odsyłanie tego zdjęcia na forum dla dewiantów (tych czy innych) i dostrzeganie w nim podniet nadal wydaje mi się niepokojące...

    Patrząc na formę Twoich wypowiedzi, nazwanie mnie chamem powinienem portaktować chyba jako komplement?
    Niepokojące jest to że ty nadal nie rozumiesz tego co czytasz.... Pewnie do szkółki było pod górkę.... Albo myślenie i logiczne kojarzenie rzeczy boli. Cóż, niektórzy tak mają i muszą z tym żyć. Wspólczuje.
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  3. #43
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    ZgReDoL i Cooder - dajcie sobie buzi na zgodę , Święta idą.
    Może te buzi to konieczne nie jest, ale zaprzestanie takiej "wyszukanej" polemiki - już tak. Potraktujcie to jak polecenie moda.
    Karanie naganą w Święta - wcale mi się nie uśmiecha. Potraktujcie brak karteczek jako prezent

    No i co ja mam teraz biedny zrobić. Cwierć nagiego torsu męskiego autorstwa wpkx nie było aktem, to 2 stopy też chyba nim nie są. Muszę przenieść . Tylko do portretu jak post wpkx to chyba nie? Nogi to nie portret? (upewnię się)
    No to martwa natura. Tylko pewnie te stopy to były od jeszcze żyjącej osoby?
    Same problemy z tym wątkiem ...

    PS
    Ktoś wczesniej napisał, że to damskie stopy. Jak to poznać?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ...
    PS
    Ktoś wczesniej napisał, że to damskie stopy. Jak to poznać?
    Podnieść kołdrę?

    Szkoda, że tyle nerwowości u kolegów... Choć może o to chodziło.
    Jeśli chodzi o samo zdjęcie, to jestem za. Pobudza wyobraźnie. Pozytywnie.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Podnieść kołdrę?


    Maciek, teraz nie masz wyjścia i musisz zrobić ciąg dalszy zgodnie z sugestią kolegi - oczywiście jeśli Gosia nie będzie miała nic przeciwko temu.
    Wtedy Jacek (wraz z innymi) nie będzie miał dylematu i wątek wróci do aktu...
    Tylko zrób to tak, aby w dalszym ciągu nie wyręczać wyobraźni - liczę na Twoją i modelki inwencję.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZgReDoL Zobacz posta
    Niepokojące jest to że ty nadal nie rozumiesz tego co czytasz.... Pewnie do szkółki było pod górkę.... Albo myślenie i logiczne kojarzenie rzeczy boli. Cóż, niektórzy tak mają i muszą z tym żyć. Wspólczuje.
    Już miałem Ci jakoś odpowiedzieć, ale spojrzałem na smutnego trolla w Twoim awatarze i strzerdziłem, że nie warto...


    Buziaki!

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •