Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cooder Zobacz posta
    Mówią, że głodnemu chleb na myśli Ja tu widzę kobiece stopy - Ty materiał do podniety dla pedofilów. Trochę to niepokojące...
    Za takie insynuowanie mi pedofilii, powinieneś w bezpośredniej rozmowie dostać w py.k!!!
    Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? To pora wrócić do szkoły!!! Kompromitujesz się na całej linii swoimi "mądrościami"! Nawet gdy kolega @wpkx zwrócił ci uwagę że podofilia (i tu użył złego sformułowania ze "niekoniecznie" to to samo) bo to jest całkiem co innego niż pedofilia, nie pomyślałeś by przeprosić za tak wstrętne insynuacje.
    Ale czego oczekiwać od kogoś kto rzuca kalumnie w temacie którego nie potrafi zrozumieć.
    Dla twojej wiadomości na przyszłość:
    PODOFILIA
    Ostatnio edytowane przez ZgReDoL ; 19-12-2014 o 21:29
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  2. #22

    Domyślnie

    Szanowny przedmówco, moje złe sformułowanie zostało użyte celowo - w nader niecnych celach pobudzenia dyskusji.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #23

    Domyślnie

    Powiem tak - zbierałem się do jakiejś celnej riposty, nawet zacząłem ją pisać. Szło to tak, że na początku ataki o Leikę odpierałem argumentem zawistnego zaglądania do portfela, później tłumaczyłem w sposób taki, że komentujący wyszliby na durniów, że ten podpis to zgrywa i kpina, i że tak naprawdę to uważam, że wszystko jedno czym się robi i że to prowokacja miała być, i że kto nie rozumie, ten na gwiazdkę powinien dostać szlaban na klawiaturę. Następnie płynnie przeszedłem do odparcia zarzutów, że to złe zdjęcie, skupiając się na grze temperatury koloru skóry kontrastującego z otoczeniem oraz o minimalistycznej kompozycji i 'smacznej' wymowie zdjęcia, w odróżnieniu od często i gęsto prezentowanych tu aktów. Potem był krótki komentarz odnośnie tego, że to akt z przymrużeniem oka, gdzie komentujący znów na durniów wyszli. Na sam koniec krótki żart sytuacyjny o chadzaniu na ryby, znów coś o durnocie komentujących, potem po zgryźliwej poincie ad personam do Zgredola, Sufenty, Kekacza i Sokratesa i już chciałem wciskać 'wyślij szybką odpowiedź', osiadając głęboko w fotelu w poczuciu samozadowolenia z powodu kolejnego uderzenia błyskotliwej retoryki. Ale mnie się odechciało - uprzedził mnie nastrój świąteczny, gdyż to on uderzył pierwszy.

    Miłego wieczoru. Buziaki od żony.

    Wasz Francis



    By the way - mam nowy aparat. Czy taki jest ok (ten po prawej oczywiście, ten z lewej to tylko dla szpanu)?


  4. #24

    Domyślnie

    Chyba Cię powieszę.
    Na choince.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZgReDoL Zobacz posta
    Wstawianie takiego zdjęcia jest nieporozumieniem. Ono nie prezentuje żadnego poziomu (...)
    Cytat Zamieszczone przez ZgReDoL Zobacz posta
    Ale czego oczekiwać od kogoś kto rzuca kalumnie w temacie którego nie potrafi zrozumieć.
    ...

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Szanowny przedmówco, moje złe sformułowanie zostało użyte celowo - w nader niecnych celach pobudzenia dyskusji.
    Ok, zrozumiałem. Ale wybacz nie łapie ironii w chwili gdy z lekka jestem wku.....y tekstem @Coodera. Bo dla mnie insynuowanie pedofilii nie jest zabawne, i nie uznaje w tym temacie żartów. To czyste chamstwo!!!
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  7. #27

    Domyślnie

    Napisał ZgReDoL Zobacz post
    Wstawianie takiego zdjęcia jest nieporozumieniem. Ono nie prezentuje żadnego poziomu (...)
    Cytat:
    Napisał ZgReDoL Zobacz post
    Ale czego oczekiwać od kogoś kto rzuca kalumnie w temacie którego nie potrafi zrozumieć.

    Kolega Franek nie odróżnia nie zrozumienia "dzieła artystycznego" od słowa pisanego? To dwie rózne rzeczy, druga prostsza od pierwszej
    Ok, może nie załapałem Twojej artystycznej prowokacji, przepraszam, ale to nie upoważnia nikogo do tak wstrętnych insynuacji w stosunku do mojej osoby.
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  8. #28

    Domyślnie

    Wzburzyl się gość co zdjęcie ze stopami skojarzył z dewiacją seksualną. Najs!

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Wzburzyl się gość co zdjęcie ze stopami skojarzył z dewiacją seksualną. Najs!
    Widze że odezwał sie ten co pierwszy nie zrozumiał tego co czyta. Najs, brawo. Zalatuje gimbazą aż żal....
    Dla mnie to fotka gołych stóp, która (jeśli nie traktować jej jako ahtystycznej prowokacji) może jedynie zrobić wrażenie na podofilu, czyli fetyszyście stóp, jeśli jeszcze tego nie ogarneliście!!!
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  10. #30

    Domyślnie

    Ogarnęliśmy. Zapewniam. Ochłoń.


    Zdjęcie nie jest prowokacją. Prowokacją był podpis, budzący w wielu z udzielających się tutaj jakieś dziwne instynkty, co wyszło po raz kolejny i to przez ten podpis zrobiła się większość zamieszania. Mi - zapewniam - wisi czym fotografujecie i co umieszczacie w stopkach (ch*j wie tak w ogóle po co). Zdjęcie samo w sobie aktem oczywiście nie jest i wrzucanie go tutaj było nieco naciągane, ale gdy ktoś interesujący się fotografią od prawie dekady na jego podstawie powątpiewa w kierunek, do którego zmierza ludzkość, ergo - ocenia je aż tak negatywnie, to mi jedynie mogłoby pozostać powątpiewanie w kierunek, do którego zmierza poziom forum. Mogłoby, gdyż po moim - dość krótkim zresztą - stażu tutaj wszelkie wątpliwości w tej kwestii już dawno się rozwiały.

    Ze sportowym pozdrowieniem.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •