Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51
  1. #21

    Domyślnie

    U nas nx3000 lekko ponad 1200, już bym wolał dołożyć te 3 stówy do nx300/300m, ale to już przekracza podany budżet

  2. #22

    Domyślnie

    A3000 z kitem
    ale ja mam nexa, mogę być stronniczy

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jazco Zobacz posta
    A3000 z kitem
    ale ja mam nexa, mogę być stronniczy
    W tych pieniadZach to nawet stronniczość moze byc
    Bo cieżko wybrac cokolwiek...
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  4. #24

    Domyślnie

    Samsung NX2000 to całkiem fajny aparat, jeśli ktoś lubi głaskać. Niestety, nie przepadam za obiektywem sprzedawanym z nim w zestawie, 20-50. Znacznie lepszy jest Power Zoom 16-50, ale on jest u nas sprzedawany tylko z NX3000, który jest droższy.

    Oglądałem niedawno Sony A 3000, i całkiem mi się spodobał. Ma różne przejawy "taniości", ale ogólnie jest fajny, jeśli ktoś nie oczekuje wodotrysków za tę cenę.

  5. #25

    Domyślnie

    To sa trzy na ta chwile typy w cenie:
    Epl3
    Nx3000
    A3000

    Ktory z nich ?
    A moze kompakt? Jesli - to jaki ?
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  6. #26

    Domyślnie

    Nie mogę edytować juz
    A samsung ex1 wypadnie bardzo blado?
    Bo moze taniej i wcale nie gorzej by sie dało...?
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  7. #27

    Domyślnie

    Samsung ex1 to fajny aparat, ale to matryca 1/1.7", a wiec kilkakrotnie mniejsza od wymienionych. Z wysokim ISO tez nie poszaleje bo to CCD. Trochę dziwne pytanie, bo wskazujesz wpierw na trzy korpusy APSC, a tu ni z gruszki, pietruszki ex1.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  8. #28

    Domyślnie

    Moze dla mnie wielkość matrycy ma jakies znaczenie.
    Ale dla osoby na sam początek - chyba nie.
    Sam poza ff mam epl5 i spokojnie nim foce sobie dla przyjemności. Wiec tym bardziej na początek bez ciśnienia.

    Natomiast cała reszta poza wielkością matrycy wydaje sie ważna. Tak jak np tryby półautomatyczne.
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  9. #29

    Domyślnie

    W A3000 podobało mi się to, że nawet w dość ciemnych warunkach i z niejasnym zoomem 3,5-5,6/18-55 dobrze widać i na ekranie tylnym, i w wizjerze, choć krytykowana jest ich niezbyt wysoka rozdzielczość. Znane mi Samsungi NX nie dają tak dobrego wzmocnienia obrazu po ciemku. Choć więc sam jestem samsungowy, proponowałbym Sony A3000. Systemu m4/3 nie znam, więc się nie wypowiadam.

  10. #30

    Domyślnie

    A3000 to absolutnie rewelacyjna jakość obrazka za śmieszne pieniądze. Swoje nowe body kupiłem za 700 pln i podpinam wszystko. Dla mnie to absolutnie nr 1 w fotografii amatorskiej. Peeking w wizjerze, pomiar bez łaski, świetnie lepione jpegi, dobry RAW, lekki, wszystkomający.
    Ostatnio edytowane przez Remol71 ; 23-12-2014 o 19:36
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •