Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SligoDarek Zobacz posta
    Nie zdziwi mnie jak Adam pojawi sie na ich warsztatach
    nie planuję

    lubię zdjęcia Nordic'ów od zawsze, są znakomici; w podobnych klimatach bardzo cenię też wrażliwość Jonasa Petersona. może tylko estetyka jaką uprawiają - nazwę ją "nurt VSCO" - nieco mnie zmęczyła ilością naśladowców.

    a co do samych zajęć: mnie głównie interesuje warsztat - konkretne techniki i procesy przekładające się na powstanie obrazka, obrazków i z tych obrazów finalnego materiału. oni chyba o tym nie będą mówić, a skupią się na organizacji biznesu.

    bardzo żałuję warsztatów z Asią, program wygląda fantastycznie. chętnie bym się wybrał, ale mam urwanie d.. akurat w tym okresie.

  2. #12
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Są jak wiesz już 2 terminy. 15-18 (brak miejsc) i 22-25 (miejsca tylko na postprodukcje 24-25).
    Ale .... 19-22 będę mieszkał w Krakowie bo mi się nie opłaca wracać do domu. Mam nadzieję spotkać się z kilkoma osobami z forum, może na jakimś piwku czy coś
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SligoDarek Zobacz posta
    To zalezy o chcesz robic, jesli sluby to jNOrdica, jesli mode-portret to Kustra.
    Wydaje mi sie, ze warsztaty skupione glownie na robieniu zdjec, sa mniej rozwijajace niz te, na ktorych sie dowiesz, jak sprzedac, gdzie i w jaki sposob, jakich narzedzi uzywac etc. oczywiscie jesli myslisz o tym jak sprzedac wiecej slubow czy jak sprzedawac je drozej.
    To zależy o jakim rozwoju piszesz;
    jeżeli o rozwoju wyłącznie biznesowym, to może masz rację.
    Ja chciałbym rozwijać swój warsztat i wiedzę dla siebie, po prostu. Nie chcę ograniczać się tylko do ślubów. Poza tym żeby praca weselna się nie znudziła dobrze się trochę odmóżdżyć próbując czegoś nowego. Do tego na takich warsztatach nieocenione jest spotkanie, poznanie, możliwość rozmowy z prowadzącą i pozostałym uczestnikami. Zwykle nie da się tego przełożyć na $ ale prawie zawsze inspiruje.
    BTW myślę, że moja główna praca też coś skorzysta..
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  4. #14

    Domyślnie

    Nasladowcow roznych stylow czy to" VSCO" czy innych jest duzo i masz racje ,ze to meczy , ale z 2 strony Adam ty proponujac swoje warsztaty, tez poniekad "produkujesz "nasladowcow swojego stylu , jedynie w nieco mniejszej liczbie w skali jakiejs tam?
    To troche takie "narzekanie" ze VSCO ma wiecej nasladowcow niz inne style? Ja cenie prace Fera czy Fistfullofbolts ,Nirava bardziej niz Nordica lecz ich na razie w Polsce nie ma. Z czasem beda z ich stylem jakikolwiek wtedy bedzie czy to tzw "VSCO" czyi nny.
    Najwazniejsze ze mowiac "VSCO" myslimy obrobka, a to nie jest glowny aspekt fotografii slubnej, to jej czesc jakas, modna to fakt.
    Fejsbuk Darek Novak

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SligoDarek Zobacz posta
    Nasladowcow roznych stylow czy to" VSCO" czy innych jest duzo i masz racje ,ze to meczy , ale z 2 strony Adam ty proponujac swoje warsztaty, tez poniekad "produkujesz "nasladowcow swojego stylu , jedynie w nieco mniejszej liczbie w skali jakiejs tam?
    To troche takie "narzekanie" ze VSCO ma wiecej nasladowcow niz inne style? Ja cenie prace Fera czy Fistfullofbolts ,Nirava bardziej niz Nordica lecz ich na razie w Polsce nie ma. Z czasem beda z ich stylem jakikolwiek wtedy bedzie czy to tzw "VSCO" czyi nny.
    Najwazniejsze ze mowiac "VSCO" myslimy obrobka, a to nie jest glowny aspekt fotografii slubnej, to jej czesc jakas, modna to fakt.

    tak, jak sam podkreśliłeś, VSCO nie jest głównym aspektem fotografii ślubnej, ale nie jest nim chyba także marketing i kwestie biznesowe.

    widzę masę graficznie pięknych, świetnie wypozycjonowanych stron ślubnych, na których trudno znaleźć 4 mocne warsztatowo zdjęcia. w mojej ocenie - w przekroju tego ogromnego rynku - ludziom nie brakuje marketingu, ale rzemiosła.

    dlatego zwierzyłem się, że nie interesuje mnie taki coachingowy format a pisałem o tym wyłącznie dlatego, że zostałem wywołany do tablicy. tyle ode mnie, nie kontynuujmy proszę. pozdrowienia

  6. #16

    Domyślnie

    I to jest najlepszy marketing . Amen Pozdr.

    Cytat Zamieszczone przez JAP Zobacz posta
    To zależy o jakim rozwoju piszesz;
    Ja chciałbym rozwijać swój warsztat i wiedzę dla siebie, po prostu. Nie chcę ograniczać się tylko do ślubów. Poza tym żeby praca weselna się nie znudziła dobrze się trochę odmóżdżyć próbując czegoś nowego. Do tego na takich warsztatach nieocenione jest spotkanie, poznanie, możliwość rozmowy z prowadzącą i pozostałym uczestnikami. Zwykle nie da się tego przełożyć na $ ale prawie zawsze inspiruje.
    BTW myślę, że moja główna praca też coś skorzysta..
    To w duzej czesci zalezy od podejscia, mi strasznie ciezko wyrzucic z ogladow zasrany marketing on sie pojawia w niemal kazdej decyzji

    " nie chce sie ograniczac do slubow" to nie ograniczenie, ograniczeniem twojego rozwoju fotograficznego (warsztatu jak o tym mowisz) wg mnie jest wlasnie proba bycie "czlowiekiem orkiestra"?
    Bazujac na dosc popularnym przykladzie czy murarz to "budowlaniec"? no tak , a czy murarz moze mi polozyc dach?
    no moze , moze to zrobic fotograf ale te prace sie moga roznic, jakoscia ,tempem, polotem nawet
    Ja na odmozdzenie od slubow mam 2ke dzieciakow , Kasie za zone, sredni format, jakis tam 35mm film, FB, wakcje, napewno nie kolejna prace w innej dziedzinie
    Napewno skorzysta, najwazniejsze, zeby to dobrze zinterpretowac i wykorzystac?
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 15-12-2014 o 11:09 Powód: łączenie postów
    Fejsbuk Darek Novak

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •