Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Rozmyte zdjęcie - pomoc

    Witam

    Na początku zaznaczam, że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o obróbkę zdjęć jak i w ogóle fotografię, dlatego postanowiłem zwrócić się z pytaniem/prośbą tutaj

    Mam takie oto zdjęcie http://s24.postimg.org/7dkgkav5x/rrrrrrrrrrrrr2.jpg. Niestety jest jakie jest, nad czym trochę ubolewam. Moje pytanie zatem - czy da się z nim coś (cokolwiek) zrobić, żeby w jakiś cudowny sposób stało się chociaż odrobinę bardziej wyraźne (bo zakładam, że za dużo zrobić z nim się nie da)? Nigdy nie korzystałem z żadnych złożonych programów graficznych, nie wiem więc co one potrafią.

    Jeśli ktoś miałby jakiś pomysł, to mogę wrzucić zdjęcie w oryginalnej rozdzielczości i byłbym bardzo wdzięczny za ewentualną pomoc

    Pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    Najlepszym sposobem poprawy jest skasowanie
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  3. #3

    Domyślnie

    Niestety z tym już nic nie zrobisz choćbyś nie wiem jak próbował....
    Nikon D5100 |Nikon D7100 | N18-105| N35 |Nikkor 70-200 f/2.8 Grey | N55-300|Sigma 17-50 | N SB-700 |YN-560 II| revuenon 135mm f/2.8 | Velbon DF60 | RF603II

  4. #4

    Domyślnie

    Możesz narysować je od nowa na tablecie. ;> Obawiam się, że tutaj żadne wyostrzanie nic nie da.

  5. #5

    Domyślnie

    Można próbować takim programem jak SmartDeblur, na większej rozdzielczości może by się udało coś więcej zrobić, tutaj efekt:

    Ogólnie to zdjęcie bardzo słabej jakości było więc efekt nie jest zadowalający, ale widać trochę więcej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •