Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Karta Benefit Multisport - za ile?

    Witam

    chciałbym mieć kartę Multisport ale...

    W poprzedniej korporacji gdzie pracowałem kartę miałem za 35 zł miesięcznie.
    Teraz pracuje w innej korporacji i miesięcznie kosztuje 100 zł - przyzwyczajony do niższej ceny nie chce płacić 3 razy tyle

    Czy nie wiecie może czy gdzie nie można tej karty zamówić u pewnego źródła za jakieś fajne pieniadze?
    jak u Was wygląda sytuacja jeśli chodzi o cenę za ta karte?

    dla osoby towarzyszącej to koszt od 100-150 zł w zależności od firmy...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #2

    Domyślnie

    ja płaciłem 165zł za OK system więc u Ciebie i tak nie jest źle ;D
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

  3. #3

    Domyślnie

    mam ok system za free. u nas w firmie jest gradacja jeżeli chodzi o różne pakiety. zależy od stanowiska czy stażu.
    nic...

  4. #4

    Domyślnie

    U ojca w korpo: dla niego za darmo i dla os. towarzyszącej też, ale na wysokim stanowisku.
    Na Politechnice Wrocławskiej dla pracownika 165/miesiąc, os. towarzysząca 175
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #5

    Domyślnie

    Ja za OK system (gold) płaciłem około 100zł. Cena zmieniała się w zależności od ilości osób korzystających w danym okresie w całej firmie.
    D700 ¦ MB-D10 ¦ N24-70/2.8 ¦ N50/1.8G ¦ N85/1.8G ¦ YN560-III ¦ thinkTANK photo

  6. #6

    Domyślnie

    Ja w małej korporacji płacę 71zł (minus dofinansowanie z ZFŚS ostatecznie 35zł) a osoba towarzysząca chyba ma 180zł.bez dofinansowań.
    Wcześniej ja byłem osobą towarzyszącą koleżanki z wielkiej korpo i płaciłem 110zl (ona jakieś grosze).
    Uzależnione to jest od ilości kart zamówionych przez firmę (chyba).
    Łukasz // Nikon D300 + T12-24/f4 + N50/f1.8 + N70-300VR + SB900 // Fujifilm X-T20 + 18-55/f2.8-4

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Czy nie wiecie może czy gdzie nie można tej karty zamówić u pewnego źródła za jakieś fajne pieniadze?
    jak u Was wygląda sytuacja jeśli chodzi o cenę za ta karte?
    Nie wiem czy wiesz, ale to co płacisz za kartę to wypadkowa kosztu karty i tego co finansuje pracodawca z funduszu socjalnego, a fundusz pochodzi ze składek pracowników. Nie ma "pewnych źródeł", możesz najwyżej znaleźć kogoś, kto Cię jako osobę towarzyszącą zarejestruje.
    ...przynajmniej dopóki urząd skarbowy Ci za to płacić nie każe podatku.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  8. #8

    Domyślnie

    uzaleznione jest to od wielkosci korpo, ilosci zatrudnionych i korzystajacych z kart i umiejetnosci negocjacyjnych osob podpisujacych umowe. Ten ostatni punkt najczesciej zawodzi

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    uzaleznione jest to od wielkosci korpo, ilosci zatrudnionych i korzystajacych z kart i umiejetnosci negocjacyjnych osob podpisujacych umowe. Ten ostatni punkt najczesciej zawodzi
    Zależy od tego ile pracodawca dopłaca do karty (czy to funduszu świadczeń socjalnych, czy również dodatkowo z własnych środków). Jeden dopłaci 100, a inny 25 PLN.

  10. #10

    Domyślnie

    Zamówiłem 99 zł :/ aaa co tam, stać mnie
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •