Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Aha.
    Więc, proszę Państwa, oto Sailor - prosty, komercyjny pstrykacz, z asekuracyjnie blaszanymi portkami.
    I z aspiracjami bycia wyrocznią.
    Zadalem proste pytanie chcac sie czegos nauczyc szkoda ze bez odpowiedzi :P
    Nigdy nie mialem aspiracji do bycia wyrocznia ani artysta. Zawsze twierdzilem ze to czy cos jest sztuka przez duze SZ czy tworczoscia przez duze TFU wyjasnia sie po latach a nie ze stwierdza to fotograf w zaleznosci o tego ktora noga rano wstanie. Trend brzydoty lub celowe oszpecanie ludzi nigdy mnie nie porywalo, abstrakcje cenie za forme, jednakze forografia sciany czy czarnej kropki na bialym tle swym artyzmem do mnie nie trafa. Szanuje ludzi ktorzy potrafia spedzac nad tym godziny i sie zachwycac, ale dlatego tez zadalem pytanie o probe wyjasnienia.
    To chyba tyle w temacie. Moge juz zdjac swoje asekuracyjne blaszane gatki
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  2. #22

    Domyślnie

    Piotr, ale ja przecież nigdzie nie wspomniałem o sztuce.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    Zadalem proste pytanie chcac sie czegos nauczyc szkoda ze bez odpowiedzi :P
    Nigdy nie mialem aspiracji do bycia wyrocznia ani artysta. Zawsze twierdzilem ze to czy cos jest sztuka przez duze SZ czy tworczoscia przez duze TFU wyjasnia sie po latach a nie ze stwierdza to fotograf w zaleznosci o tego ktora noga rano wstanie. Trend brzydoty lub celowe oszpecanie ludzi nigdy mnie nie porywalo, abstrakcje cenie za forme, jednakze forografia sciany czy czarnej kropki na bialym tle swym artyzmem do mnie nie trafa. Szanuje ludzi ktorzy potrafia spedzac nad tym godziny i sie zachwycac, ale dlatego tez zadalem pytanie o probe wyjasnienia.
    To chyba tyle w temacie. Moge juz zdjac swoje asekuracyjne blaszane gatki
    Piotrze bardzo chetnie Ci odpisze jak tylko chwilke wolnego znajde , bo do mnie skierowales pytanie. Jestem teraz mocno zabiegany i czytam na telefonie i nie mam mozliwosci skupic sie na odppwiedzi i tym co chcialbym przelazac. Pamietam jednak o Twoim pytaniu i ppdtaram sie jeszcze dzisiaj odpisac jak wroce do domu
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Piotr, ale ja przecież nigdzie nie wspomniałem o sztuce.
    Tak jak ja o byciu artysta

    Cytat Zamieszczone przez Misher Zobacz posta
    Piotrze bardzo chetnie Ci odpisze jak tylko chwilke wolnego znajde , bo do mnie skierowales pytanie. Jestem teraz mocno zabiegany i czytam na telefonie i nie mam mozliwosci skupic sie na odppwiedzi i tym co chcialbym przelazac. Pamietam jednak o Twoim pytaniu i ppdtaram sie jeszcze dzisiaj odpisac jak wroce do domu
    Luzik... Pytanie mimo ze z zacytowaniem twojego posta bylo dosc ogolne. Ale jesli pofatygujesz sie z odp z przyjemnoscia przeczytam i podyskutuje
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 04-11-2014 o 12:28 Powód: łączenie postów
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    Tak jak ja o byciu artysta
    A skrzynka była czerwona:

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    Nigdy nie mialem aspiracji do bycia wyrocznia ani artysta.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  6. #26

    Domyślnie

    Illuminati

  7. #27

    Domyślnie

    Podobają mi się barwy
    Fajna zabawa z przestrzenią (wypukłe/wklęsłe)

    To jest fajniejsze jak wyświetlone jest na całym monitorze - bez ramek w ciemnym pokoju

  8. #28

    Domyślnie

    chyba zostane krytykiem, bo moje prace podobaja sie tylko mnie samemu (co wiecej czasem sie nie podobaja bardzo) innych nie rozumiem, albo sa do bani, wiec te trojkaty zupelnie mi nic nie mowia, ani kompozycja, ani kolory, kojarze tylko ze zwyklym pstrykiem w naroznik pokoju i wielkim usmiechem autora z roznych powodow i dobre samopoczucie to podstawa, czego gratuluje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  9. #29

    Domyślnie

    Mi się zaczęło podobać jak przeczytałem o wklęsłościach i wypukłościach. Sam mam takie wypukłości w mieszkaniu, ale nigdy na nie tak nie patrzyłem...

    Pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    A skrzynka była czerwona:
    kochany .. ale to bylo w odpowiedzi na twojego posta w ktorym od artystow (tfu tfu) mnie wyzwales
    mniejsza z tym - nia kazdemu musi sie wszystko podobac
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •