Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1

    Domyślnie [DR5000] Film o fotografii wnętrz

    Cześć!

    Przygotowaliśmy krótki film o wykonanej przez nas sesji wnętrz, którą wykonaliśmy dla pracowni architektonicznej. Dzielimy się wszystkim czego się dowiedzieliśmy lub odkryliśmy, jak Kolumb i jak to się ma do wyrenderowanych wizualizacji.

    http://www.youtube.com/watch?v=ano9v_6N-x8&hd=1


    Zapraszam!
    Ostatnio edytowane przez DR5000 ; 22-10-2014 o 21:10
    Pozdrawiam!

    Rafał

  2. #2

    Domyślnie

    muszę wam powiedzieć że coraz lepiej ogląda sie wasze materiały.
    Sposób narracji,montaż - jest naprawde bardzo dobry
    Będę wam kibicował

  3. #3

    Domyślnie

    Film zmontowany sprawnie i fachowo i ogólnie bardzo na plus. Moją uwagę zwróciły jednak trzy rzeczy:
    - zbyt agresywny marketing na rzecz optyki firmy Tokina (ponownie), zalatuje rybką
    - niektóre zdjęcia wnętrz wstawione do filmu są niedopracowane (chyba że wstawiliście klatki przed retuszem)
    - podczas narracji "pełnoekranowej" nadal jest karykaturalnie - używasz zbyt szerokiego kąta do filmowania swojej osoby (obrywają zwłaszcza głowa i ręce).

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Film zmontowany sprawnie i fachowo i ogólnie bardzo na plus. Moją uwagę zwróciły jednak trzy rzeczy:
    - zbyt agresywny marketing na rzecz optyki firmy Tokina (ponownie), zalatuje rybką
    - niektóre zdjęcia wnętrz wstawione do filmu są niedopracowane (chyba że wstawiliście klatki przed retuszem)
    - podczas narracji "pełnoekranowej" nadal jest karykaturalnie - używasz zbyt szerokiego kąta do filmowania swojej osoby (obrywają zwłaszcza głowa i ręce).
    To prawda - co jednak nie zmienia pozytywnego odbioru
    A kasa to w dzisiejszym czasie podstawa - jeżeli mają układ z tokiną - to tylko im pozazdrościć

    A zbyt krótka ogniskowa przy narratorze - to moze być celowy zabieg - troszkę go odczłowiecza i lekko ośmiesza co powoduje że staje się bardziej ludzki - wiem że pozornie to się kłóci ze sobą ale tak to działa
    Taką postać bardziej przyswajamy sobie - jest nam "bliższa"

    Matryce przed ujęciami z dużą głębia czyścić trzeba

  5. #5

    Domyślnie

    A mi się podoba, że się dzielą swoją wiedzą i nie boją się, że im wszyscy klientów ukradną

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShutterStill Zobacz posta
    A mi się podoba, że się dzielą swoją wiedzą i nie boją się, że im wszyscy klientów ukradną
    Myślisz ?

    To ich sposób na promocję i kreację własnego wizerunku

  7. #7

    Domyślnie

    Lubię Wasze filmy. To dzięki nim kupiłem blende i obiektyw makro. Trochę za dużo jak dla mnie "product placement". Boję się, że zamiast wyrażać swoje opinie, to będą filmy sponsorowane.
    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki za wszelkie opinie! Każda do nas dociera i każdą sobie analizujemy. Dzięki, dzięki!

    Z tym sponsorowaniem... Tłumaczyłem to setki razy, ale każdy kto chce szukać spisku, znajdzie i wybuch w Smoleńsku. Tokina zrobiła świetne makro i chyba dziwne byłoby, gdybyśmy w tej sytuacji zaczęli szukać kolejnych obiektywów w Tamronie. Zresztą szukaliśmy i 16-28 to nasz własny wybór, potwierdzają to sample. W ten sposób rozumując, każdy dresiarz opłacony jest przez BMW i to od lat, bo najpierw miał serię trzy, a teraz siedem Niech ktoś zarzuci nam wreszcie kłamstwo i powie - DRy kłamią, o złym szkle mówią dobrze, bo są pewnie opłaceni. Oczywiście nikt tak nie zrobi, a Macierewicz się cieszy, że nie jest sam.

    Staramy się rozwijać formułę tych filmów - o ładniejsze logo, o wypowiedzi architektów, itd. Faktycznie mówimy więcej o sprzęcie, bo ludzie o to po prostu pytają. Jak coś wypatrzą w filmie, to zapytają. Np. dostaliśmy dokładnie 22 maile o...kolumnę łamaną do statywu użytego w ósmym filmie.

    Bardzo się cieszę, że film jest w miarę składny, trochę wypadliśmy z rytmu, ale już wracamy. W przygotowaniu ponad 25 minutowy odcinek, który będzie nie łatwo przetrwać. Subskrybujcie nas, bardziej będzie nam się chciało :P
    Pozdrawiam!

    Rafał

  9. #9

    Domyślnie

    Nigdzie nie doszukuję się spisku. Nigdzie nie napisałem, że kłamiecie. Potwierdzam Tokina makro jest super, a od blendy Quantum, trudno znaleźć lepszą.
    Niestety nauczony doświadczeniem, wyraziłem obawę, że zamiast dobrych rad, będziecie mówić, że produkt X jest najlepszy na świecie, bo Wam płaci, a nie dlatego, że jest najlepszy. Niezniszczcie swojej marki.
    Pozdrawiam i czekam na kolejne filmy.

  10. #10

    Domyślnie

    Może zamiast rozprawiania o sprzęcie użytym do realizacji zadania zacznij więcej mówić i pokazywać w jaki sposób zostały rozwiązane zagadnienia,Dużo mówisz o konkretnym produkcie
    uwypuklając pewne jego cechy,pomijając te mniej chwalebne. Nie wiem jak można twierdzić,że Tokina jest lepsza od dużego Nikkora tylko dlatego ,że jej ogniskowa na dłuższym końcu
    sięga 28mm, co w reportażu dla Ciebie jest korzystniejsze,natomiast ani słowem nie wspominasz o szerszym widzeniu Nikkora co w przypadku fotografowania tak małych pomieszczeń
    może mieć decydujące znaczenie. Nie dziw się,że używając takiej narracji jesteś posądzany o uprawianie reklamy. Moim zdaniem wystarczyło by na koniec filmu dołączyć listę użytego sprzętu.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •