Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Kolorowy świat

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Kolorystycznie jak najbardziej jestem na tak. ale przeszkadza mi parę rzeczy:
    *Na każdym zdjęciu sweterek układa się tak, że nie wiem, czy to jeszcze sweterek, czy już bielizna.
    *na 2-4 mimika twarzy modelki jest niekorzystna. Modelka dodatkowo jest spięta, to widać.
    * na 1. widać ramiączko biustonosza. Delikatnie, ale mnie drażni. I dodatkowo dziwny odblask na lewym ramieniu.
    Każdy się kiedyś uczył.
    ______
    Nikon D80

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niczka90 Zobacz posta
    *Na każdym zdjęciu sweterek układa się tak, że nie wiem, czy to jeszcze sweterek, czy już bielizna.
    Dokładnie to pierwsze rzuca się w oczy i odwraca uwagę. Poza tym - dobre.

  4. #4

    Domyślnie

    fajny secik najlepiej wchodzi 3 - lubię takie tonacje

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niczka90 Zobacz posta
    [...]* na 1. [...] I dodatkowo dziwny odblask na lewym ramieniu.
    Czy ten "odblask" to nie "rozmyta" gałązka?

    3. najbardzie mi się podoba. Kolorki... na plus.
    Nikon

  6. #6

    Domyślnie

    1 i 3 naj, piękne kolor, bokeh i światło. Faktem jest, że sweter ułożył się dziwnie i wygląda na bieliznę , ale to już wiesz.
    Pozdro

  7. #7

    Domyślnie

    Pięknie! Zatrzymało mnie na dłużej. Nie podoba mi się tylko mina modelki na 3 a poza tym jest mega!
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  8. #8
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Dziekuje za komentarze. Odblask i słonce dodane w ps. Zdjęcia wykonywane 500 duza odleglosc i mala mozliwosc poprawy na miejscu.(brak megafona ) Ale to nie tlumaczenie.Mam nadzieje ze bedzie okazja i wyjdzie lepiej nastepnym razem.Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez timi ; 14-10-2014 o 13:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •