Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Maja

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ned Stark Zobacz posta
    Na dwójce winieta zrobiła siniaka na ręce. Choć dla mnie dwójka i tak lepsza.
    Faktycznie, dziękuje za zwrócenie uwagi.
    Popatrzyłem na zdjęcie na komputerze i nie ma tej winiety i tego "siniaka". Po wrzuceniu przez G+ to jest. Muszę spróbować wrzucić w inny sposób.
    Ostatnio edytowane przez stanseba ; 06-10-2014 o 13:07

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stanseba Zobacz posta
    Mówisz o zdjęciu numer 2?
    W sumie to o obu.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    W sumie to o obu.
    Z pierwszym mogę spróbować, bo to co wrzuciłem jest kadrowane z większej, a niestety z drugim nic nie zrobię, bo to oryginalny kadr.

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2014
    Miasto
    Zduńska Wola
    Posty
    80

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stanseba Zobacz posta
    1. Nikkor 85 1.8 G
    2. f1.8
    3. SB-900 z RoundFlash
    Dzięki bardzo.
    W pierwszej chwili też pomyślałem round flash.... A zdjęcia bardzo ładne.

  5. #15

    Domyślnie

    Co prawda wzrok i ogólnie twarz modelki na obydwu przyciąga uwagę , jednak pierwsze jest klasę lepsze jak dla mnie.
    FUJIFILM X-T1 + FUJINON 18-55 F2.8-4 R LM OIS

  6. #16

    Domyślnie

    Ja również jestem za 1.
    Nikon

  7. #17

    Domyślnie

    Na jedynce masz przepał na ręce i coś na policzku co wygląda źle. MZ nie opanowałeś światła. Dwójka jest strasznie nierównomiernie oświetlona, od przepału na włosach poprzez ciemnice na dole. Nie wiem czy to winieta bo na górze jej nie ma. Ręka jak już wiesz wyszła zmaltretowana. Nie podoba mi się też obróbka.
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  8. #18

    Domyślnie

    Po pierwsze regulamin pozwala na nieco większy rozmiar zdjęć - prezentowały by się efektowniej - po drugie Google+ fatalnie masakruje zdjęcia - pomimo wyłączenia opcji autokorekty - dawaj sobie zdjęcia na inny serwer - podpowiem że Yahoo Flickr ma znaczenie lepsze podejście... trzeba uważać z wyostrzaniem bo u nich zdjęcia wyglądają lepiej niż oryginały Akurat zdjęcia poddane ocenie nie są szczęśliwie dobrane - widziałem inne właśnie na G+ potrafisz lepiej! Tak jak napisali koledzy - modelka bardzo fajna - potencjał jest ale zawiodło po trochę kadrowanie, światło - samo dopracowanie na komputerze też można było się bardziej postarać...

  9. #19

    Domyślnie

    @siwyozzman Dzięki. Faktycznie G+ masakruje zdjęcie, bo u mnie tego "siniaka" na ręce nie ma. Będe chyba właśnie przez Flickr wrzucał.
    Pozdrawiam.

  10. #20

    Domyślnie

    1 bardzo ładnie choć prawa ręka mi nie pasuje (i nie chodzi, że przepalone) za to 2 totalnie na nie. Coś dziwnie mi się nie komponuje głowa z resztą ciała. Nie umiem sprecyzować ale mózg mówi, ze coś nie współgra. Może kwestia kątu?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •