Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48
  1. #1

    Domyślnie kolekcja bizuterii

    dla wielbicieli fotografii produktowej i tych co lubia rozbierac zdjecia na czynniki pierwsze :P

    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  2. #2

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Nie za duzo napchane do jednego zdjecia (widac, ze sklejka )? Odbicie tez sie nie pokrywa z tym co widac a ciete lancuszki nie pomagaja... ale zeby nie bylo, ze tylko narzekam - swiatlo fajne

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    hmm - wygląda jak render
    zapewiam ze to zdjecia a nie render


    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Nie za duzo napchane do jednego zdjecia (widac, ze sklejka )? Odbicie tez sie nie pokrywa z tym co widac a ciete lancuszki nie pomagaja... ale zeby nie bylo, ze tylko narzekam - swiatlo fajne
    oczywisicie ze to sklejka. jak sobie wyobrazasz sfocenie kilkudziesieciu modeli na jednym foto? a odbicia sie nie pokrywaja bo bransoletki fotografuje sie bez odbic. przynajmniej w tym przypadku

    zeby nie bylo - to foto w formie swego rodzaju zartu - zlozona na jednym obrazku cala sfotografowana kolekcja. Pojedynczo wygladaja troche inaczej
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #5
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Ja nie mowie, ze sie da sfocic tak wszystko za jednym zamachem ja tylko mowie, ze za duzo napchales do jednego zdjecia i tyle nawet jak to zart

  6. #6

    Domyślnie

    oj tam .. jakby bylo mniej to by nie bylo efektu :P
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    dla wielbicieli fotografii produktowej i tych co lubia rozbierac zdjecia na czynniki pierwsze :P







    Super!

    Mógłbyś wytłumaczyć setup?

    Namiot , stół, światło?

    Dzięki z góry

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShutterStill Zobacz posta
    Mógłbyś wytłumaczyć setup?
    Namiot , stół, światło?
    moglbym ale przepraszam ze nie bede sie dzielil ciezko wypracowana wiedza na forum publicznym. Licze na zrozumienie
    Ostatnio edytowane przez sailor ; 05-10-2014 o 17:05
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShutterStill Zobacz posta
    Myślałem, że forum po to jest ,żeby się dzielić wiedzą i wymieniać poglądami.
    pokaz mi prosze punkt regulaminu ktory nakazuje dzielenie sie wiedza

    Po co dodajesz zdjęcie w wątku w którym ktoś prosi o pomoc, a później nie chcesz odpowiedzieć na pytanie?
    a od kiedy to jest watek w ktorym ktos prosi o pomoc? to moj watek z moim zdjeciem. i ty rowniez jestes tu mile widziany.
    odpowiedzialem ci na pytanie. zapytales czy moglbym podzielic sie wiedza, odpowiedzialem ze moglbym ale nie chce. A zdjecie dodaje to a) taki mam kaprys b) od tego sa dzialy zdjeiowe by dodawac zdjecia.

    Po co w ogóle jesteś na tym forum?
    jak czytam posty takich uzytkownikow jak ty od ponad 10 lat zadaje sobie to samo pytanie.

    Może po to żeby zdobywać swoją wiedzę kosztem doświadczenia innych?!
    tak tak ... czerpie od 10 lat garsciami z doswiadczenia innych .. wrecz wysysam z nich wiedze... nie badz smieszny prosze ..

    ps. na szczescie zdazylem odpisac zanim zdazyles zedytowac
    ps2. chetnie podziele sie wiedza. za jedyne 20kpln przekaze ci wszystko co wiem o fotografii bizuterii. piszesz sie?
    Ostatnio edytowane przez sailor ; 05-10-2014 o 17:26
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  10. #10

    Domyślnie

    Podoba się ! Niezłe podejście do tematu kolekcji lubię takie.

    Technicznie też, świetnie sfotografowana biżuteria, ale sam pomysł jest super
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •