Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    chetnie podziele sie wiedza. za jedyne 20kpln przekaze ci wszystko co wiem o fotografii bizuterii. piszesz sie?

    Boisz się , że ukradnę Ci wszystkich klientów?

    Tak sstrasznie bolało powiedzieć coś w stylu: Namiot bezcieniowy, mleczna pleksa, 3,5,10 milion lamp?!

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShutterStill Zobacz posta
    Boisz się , że ukradnę Ci wszystkich klientów?
    po raz kolejny poprosze podaj mi powod dla ktorego mialbym sie akurat z Toba dzielic wiedza. jakos nie zauwzylem by wszyscy wokol dzielili sie chlebem, benzyna czy sprzetem foto.
    o moich Klientow sie nie martwie. chcesz - zabieraj. jesli jestes lepszy, bedziesz wyzwaniem, jesli tylko tanszy to coz .. trudno, stracisz klienta dla nastepnego tanszego wykonawcy
    Tak sstrasznie bolało powiedzieć coś w stylu: Namiot bezcieniowy, mleczna pleksa, 3,5,10 milion lamp?!
    bolalo czy nie malo to wazne (naprawde malo mnie czy ty sie dowiesz jak sie robi takie zdjecia czy nie, z fotograficznego altruizmu wyleczylem sie dzieki temu forum kilka lat temu). zarabiam na fotografii i nie interesuje mnie przez jeszcze kilka lat darmowe dzielenie sie wiedza. przedstawilem ci konkretna oferte kupna tejze wiedzy. czemu koniecznie chcesz wszystko podane na tacy i za darmo?

    Ps. Zeby nie bylo ze sie nie chce odpowiadac na pytania - wszystkie produkty unosily sie w powietrzu sila woli a swiecilem blaskiem swojej zaj ebistosci
    Ostatnio edytowane przez sailor ; 05-10-2014 o 17:56
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  3. #13

    Domyślnie

    nie podoba mi się , technicznie OK reszta do bani
    Nikon i chroniczny brak kasy

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slawek061964 Zobacz posta
    technicznie OK reszta do bani
    ze do bani to wiem. jak wszystkie moje foty.
    a poza tym ze do bani to potrafisz cos napisac?
    Ostatnio edytowane przez sailor ; 08-10-2014 o 20:35
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #15

    Domyślnie

    potrafię ,tylko po co? jako profesjonalista chyba widzisz. I baz przesady z tymi twoimi fotami są świetne,tylko pozazdrościć
    Nikon i chroniczny brak kasy

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slawek061964 Zobacz posta
    potrafię ,tylko po co? jako profesjonalista chyba widzisz.
    bo przyjelo sie ze jak cos sie nie podoba to wypada powiedziec czemu
    i jako profesjonalista niestety nie widze
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  7. #17

    Domyślnie

    jesteś wielkim dla mnie autorytetem ja jako amator nie śmiem wytykać błędów ,patrzę na ta woje prace i jestem zachwycony , a to akurat nie jest w moim guście myślę że rozumiesz , każdy może mieć swoje zdanie i gust
    wybacz akurat tu na serwisie jesteś dla mnie autorytetem , podziwiam twoje osiągnięcia . Co do foty dobra wale Góra dla mnie jest nie do przyjęcia , myślę tu o kompozycji
    wybacz nie chcę się tu rozpisywać , bo jak sam wspomniałeś po tylu latach obecności na forum nikomu nie musisz się tłumaczyć i ja to rozumiem
    a moje odczucia estetyczne nie muszą się pokrywać z twoimi
    Ostatnio edytowane przez slawek061964 ; 09-10-2014 o 17:23
    Nikon i chroniczny brak kasy

  8. #18

    Domyślnie

    Mysle ze ciezko tu mwic o kompozycji. Ja bym rozpatrywal to raczej w kategorii zartu nt kolekcji, pewnego technicznie bardzo dobrego pastiszu, wolnych przemyslen, etiudki. Nie rozwodzilbym sie glebiej, choc to co napisalem to i tak jak na to forum "wystarczająco" glebokie.
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  9. #19

    Domyślnie

    Jak dla mnie to bomba.

    Może jedna uwaga by rozmyć drugi plan, nada się przestrzeni.

    Kwintesencja kobiety ukazana jednym zdjęciem.

    Bez zbędnych słów i dwuznaczności.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slawek061964 Zobacz posta
    a moje odczucia estetyczne nie muszą się pokrywać z twoimi
    oczywiscie z nie musza - dlatego warto dyskutowac

    Cytat Zamieszczone przez Misher Zobacz posta
    Mysle ze ciezko tu mwic o kompozycji. Ja bym rozpatrywal to raczej w kategorii zartu nt kolekcji, pewnego technicznie bardzo dobrego pastiszu, wolnych przemyslen, etiudki. Nie rozwodzilbym sie glebiej, choc to co napisalem to i tak jak na to forum "wystarczająco" glebokie.
    wlasciwie piekne podsumowanie

    Cytat Zamieszczone przez Hlynur Zobacz posta
    Kwintesencja kobiety ukazana jednym zdjęciem.
    Bez zbędnych słów i dwuznaczności.
    w tn sposob o tym nie myslalem ale podoba mi sie ta interpreracja ... co prawda to kolekcja dziecieco-mlodziezowa ale cos w tym jest
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •