Close

Strona 130 z 140 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 291 do 1 300 z 1395

Wątek: Windows 10

  1. #1291

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    ... mi M$ nie płaci za namawianie na win10
    Jak Cię czytam to mocno w to wątpię...
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  2. #1292

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    System operacyjny czy to w laptopie, desktopie czy w fonie ma być aktualny
    Czekaj, chwila, pomału, bo nie kumam. Gdzie to jest określone, w Kodeksie Karnym, czy w Konstytucji?
    A jeśli bardzo lubię Win3.11, to już nie mogę go używać? Nie mogę też używać starych, dobrych, papierowych czeków, których i tak na codzień używam? A czemu?

  3. #1293
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No i google też nie płaci

  4. #1294

    Domyślnie

    Po krótkiej fascynacji W10 wróciłem do W7. W końcu komp robi to na co mu pozwolę. Ja rozumiem, że ktoś tam nie widzi problemu z aktualizacjami, że robią się w czasie kiedy mu to nie przeszkadza bo taki ma styl korzystania z PC... Ale niech nie wmawia, że innym też to nie powinno przeszkadzać bo jemu akurat nie przeszkadza.

  5. #1295
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Ja używam Win 10 i .. Win XP, oba w wersji pro. Wolę Win XP, choć ten laptop ma .. 1 GB RAM a ten z Win 10 ma RAMu aż (? ) 8 GB.

    Win 10 fajny, ale ... czasami wkurza. Np. Firefox. uaktualnia się sam, do najnowszej wersji. Co 2 tygodnie. I ja nadpisuje go starą wersją firefoxa, bo ulubiony dodatek nie jest kompatybilny z nowym firefoxem. Windows 10 pro ma zablokowane samodzielne aktualizacje (odwleczone ileś tam dni), firefox ma zablokowane automatyczne aktualizacje, ale .. co pewnie czas odpala mi się nowy firefox. Masakra. komputer robi sam coś, czego ja nie chcę (albo nie wiem jak zablokować). W starym systemie tego nie ma.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 29-12-2017 o 01:10
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #1296

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Masakra. komputer robi sam coś, czego ja nie chcę.
    I o tym właśnie mówiłem.

  7. #1297

    Domyślnie

    Imo najbardziej udał im się Windows 7. W 10 najbardziej wkurzają mnie losowe wycieki pamięci, które potrafią kompletnie zamulić komputer z i5 6400 i 16 GB DDR4 przy... przeglądaniu neta. Do tego stopnia, że konieczny jest restart komputera. Za taką fuszerkę programiści M$ powinni zostać wspólnie wychłostani z tymi od Adobe. Obie firmy nieźle sobie w kulki lecą.

  8. #1298

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Użytkownicy przywiązani do winXP to najlepszy prezent dla hackerów
    Dziwne, że hackerzy nie atakują bezpośrednio bankomatów, tam ciągle winxp ma się dobrze

  9. #1299

    Domyślnie

    No ja nie wiem... Bo mi W10 od dwóch lat na jednym laptopie i od pół roku na drugim, niczego nie zrobił sam... Fakt, Firefoxa używam najnowszego, bo jest 100x szybszy od poprzedniego, "wycieki pamięci" przy przeglądaniu neta mi nie występują, wszystko działa aż miło. Miałem na tym samym laptopie (i7, 16 GB RAM, SSD) wcześniej W7 przez rok, bo mam oryginalnego boxa i szybkość działania W10, jego uruchamianie i zamykanie, to zupełnie inna bajka, choć w W7 też było dobrze.
    Nikt z MS mnie nie opłaca jakby co. Było kilka systemów wyjątkowo nieudanych, ale W10, tak jak XP, czy 7 jest wyjątkowo udany, takie mam zdanie

  10. #1300
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Żeby tak jeszcze w 10 zrobili wsteczną kompatybilność ze sterownikami maszyn cnc które działają na porcie COM i w końcu po ludzku rozwiązali kwestie zarządzania barwą...
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 130 z 140 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •