Close

Strona 103 z 140 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 1395

Wątek: Windows 10

  1. #1021

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dko Zobacz posta
    Ci co mają win 10 inne niż ent, ent ltsb niech uważają na ostatnie poprawki, microsoft podmienia programy domyślne na swoje (edge, przeglądarki plików itp) na tyle skutecznie, że nie można potem ustawić swoich z palca !!
    Ach ten niedobry Microsoft. Kto to widział, żeby tak nękać użytkowników Windows 10. Swoją drogą dobrze, że wszelakiej maści Linuksów nie podmieniają na Windows 10.
    Nikon

  2. #1022

    Domyślnie

    A tu szczegóły:
    http://www.benchmark.pl/aktualnosci/...-na-swoje.html

    Miałem w wolnej chwili upgrade'ować 7 do 10 i potestować, ale coraz bardziej mi się odechciewa :>

  3. #1023

    Domyślnie

    Dobrze, że przeczytałem te newsy, bo inaczej bym nie wiedział, że coś w mojej 10 się zmieniło... Czekajcie... Nic się nie zmieniło... Chyba się zepsuł...

  4. #1024

    Domyślnie

    To nie jesteś jedyny… Mój się też chyba zepsuł, bo działa jak zaraz po instalacji. A wedle tego czytam nie tylko tutaj, powinien sypać blue-screenami, kasować moje stare programy, resetować skojarzenia plików i restartować w trakcie pracy, żeby się zaktualizować.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #1025

    Domyślnie

    U mnie również "nic się nie stało". Nie mam zablokowanych aktualizacji i jest OK.

  6. #1026

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    To nie jesteś jedyny… Mój się też chyba zepsuł, bo działa jak zaraz po instalacji. A wedle tego czytam nie tylko tutaj, powinien sypać blue-screenami, kasować moje stare programy, resetować skojarzenia plików i restartować w trakcie pracy, żeby się zaktualizować.
    No to chyba mamy jakieś popsute wersje, wszystkie najważniejsze funkcje nie działają... Wielka szkoda...

  7. #1027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    No to chyba mamy jakieś popsute wersje, wszystkie najważniejsze funkcje nie działają... Wielka szkoda...
    To dziwne, bo u mnie tez wszystko jest ok. System aktualizowalem z 7'ki - po tym jak mi zaczela robic jazdy z soundblasterem (och te updaty).

  8. #1028

    Domyślnie

    A u mnie na jednym kompie znów wykopanie (pisanego pod 10!) sterownika po aktualizacji i unieruchomienie urządzenia, na drugim dwa niekontrolowane restarty nocą i zniszczenie efektów pracy. Znalazłem sposób na zablokowanie aktualizacji w edytorze zasadach grupy. Zobaczymy czy zadziała. Nie za bardzo mam czas ale chwila wykopania 10-tki przez okno zbliża się nieuchronnie.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  9. #1029

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    [...] powinien sypać blue-screenami [...]
    Blue screen w Windows 10? Nie spotkałem się choć używam go od pierwszego wypustu kiedy jeszcze raczkował.
    Nikon

  10. #1030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    A u mnie na jednym kompie znów wykopanie (pisanego pod 10!) sterownika po aktualizacji i unieruchomienie urządzenia, na drugim dwa niekontrolowane restarty nocą i zniszczenie efektów pracy. Znalazłem sposób na zablokowanie aktualizacji w edytorze zasadach grupy. Zobaczymy czy zadziała. Nie za bardzo mam czas ale chwila wykopania 10-tki przez okno zbliża się nieuchronnie.
    Nie powiedziałbym, że winą Windowsa jest to, że producenci sprzętu nie potrafią sobie napisać dobrych i działających sterowników... Obserwuje krzaki sterowników nVidia odkąd mam aktualizację, ale system jest nowy i nVidia go nie ogarnęła jeszcze... Zresztą więcej problemów pamiętam z 7 w wersji RC, z którą na początku nic nie działało prawidłowo...
    Czy to wina producenta samochodu, że na chszczonym paliwie nie chce jechać...?

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Blue screen w Windows 10? Nie spotkałem się choć używam go od pierwszego wypustu kiedy jeszcze raczkował.
    Ja spotkałem po aktualizacji sterownika nVidia i próbie odpalenia PSa...
    Ale było, minęło...
    Ostatnio edytowane przez RobertMiernik ; 19-02-2016 o 11:31 Powód: Łączenie postów - panie panuj pan nad edycją ;P

Strona 103 z 140 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •