Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11

    Domyślnie

    Zdjęcie baaardzo dynamiczne. Podoba się. Super.
    P7100, D300; N35 1.8G DX; S17-50 EX HSM, Metz 48 AF-1
    500px

  2. #12

    Domyślnie

    Ona zawsze taka wk... jak ma pościelić łózko?
    Świetne zdjęcie
    D7100, SB900, N35 1.8, N18-105, S10-20, N55-200 VR, S17-50 2.8

  3. #13

    Domyślnie

    Technicznie się podoba. Gorzej z mieszanką dynamizmu i jego totalnego braku na raz w całym kadrze. Może lepiej jakby rzuciła w Ciebie poduszką? ;P

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lailonn Zobacz posta
    Technicznie się podoba. Gorzej z mieszanką dynamizmu i jego totalnego braku na raz w całym kadrze. Może lepiej jakby rzuciła w Ciebie poduszką? ;P
    Kolejny raz czytam i staram się zrozumieć o co chodzi.
    Czy dynamika lecącej kołdry jest za mała?
    Czy statyczność innych elementów drażni?
    Jeżeli tak to jak niby miałyby się poruszać?
    Co zmieniłoby gdyby rzucała poduszką ?

    edytka:

    Piszę całkowicie serio, bez podtekstów i złośliwości.
    Bo największą wadą tego zdjęcia jest coś co nazwałbym :"kompozycyjna poprawność".
    Jest ona zaprzeczeniem sytuacji przedstawionej (i chyba o tym pisał jeden z forowiczów)
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 05-10-2014 o 08:40

  5. #15

    Domyślnie

    Mnie również się podoba, ale jeden szczegół mi nie pasuje. Dziwnie mi w tym ujęciu wygląda taka bielizna (stanik). Bardziej pasowała by tutaj koszula nocna. No chyba, że akcja działa się znacznie szybciej i coś się nie udało...
    D80 + Sigma 17-70/2.8-4.5 + SB-700 | http://www.flickr.com/photos/anghan/

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    ...
    Bo największą wadą tego zdjęcia jest coś co nazwałbym :"kompozycyjna poprawność".
    Jest ona zaprzeczeniem sytuacji przedstawionej (i chyba o tym pisał jeden z forowiczów)
    Dlaczego wadą?
    Ja napisałem, że to coś co każe zatrzymać się przy tej pracy; dla jednego będzie to nie do strawienia, dla drugiego głównym smaczkiem. Nie doszukiwałbym się jakiejś zasady wg, której pewnego typu zdjęcie jest ok, a inne z definicji nie.

    Jeżeli zaplanowałeś ten kontrast to Ci się udało;
    a jeżeli myśląc nad zdjęciem automatycznie równiutko przykadrowałeś to.. udało Ci się przypadkiem
    gdyby kompozycja była z głową modelki w mocnym punkcie to pewnie nikogo by nic nie drażniło.. i szybko by o zdjęciu zapomniano
    Teraz jest ok i ciesz się, że zwraca uwagę
    Daje pole do fantazji, dorabiania ideologii czy też doszukiwania się głębokich treści
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  7. #17

    Domyślnie

    Wadą - bo wiem jak zrobiłbym to zdjęcie mając czas i będąc jedynym fotografem na zdjęciach

    Ale jak - to już moja tajemnica

  8. #18

    Domyślnie

    Mnie się podoba. Może dlatego, że nie analizuje fałd na poduszcze

  9. #19

    Domyślnie

    Fajny pomysł, dobrze wykonany,
    dobre czarno-białe,
    u mnie zawsze wychodzi szaro-białe ....

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Piszę całkowicie serio, bez podtekstów i złośliwości.
    Bo największą wadą tego zdjęcia jest coś co nazwałbym :"kompozycyjna poprawność".
    Jest ona zaprzeczeniem sytuacji przedstawionej (i chyba o tym pisał jeden z forowiczów)
    Ja tez pisałem to bez złośliwości. Myślę, że JAPa razi dokładnie to samo co mnie. Pościel jest mega dynamiczna, modelka idealnie zamrożona. Może to moje spaczenie/gust ale piszę co czuję Wolałbym aby nie było tak "laboratoryjnie" (?)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •